"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 6. s. 11. Wygrała Iga Krefft jako Marian Gold z zespołu Alphaville! "Bardzo przekonujący występ"

Za nami 6. odcinek 11. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"? Przy podliczaniu punktów w czele stawki znaleźli się Marta Wiejak, Iga Krefft i Staszek Karpiel-Bułecka. Wygrać mogła tylko jedna osoba. Poznaj szczegóły!

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 11. odcinek 6. - co się wydarzyło?

W sobotni wieczór pierwszy na scenie "Twoja twarz brzmi znajomo" w jako Marylin Manson pojawił się Staszek Karpiel – Bułecka. Wykonał piosenkę "Tainted Love". Jurorzy oklaskiwali jego występ na stojąco. – Nic nieprzerysowane, nic za dużo, była to rewelacyjna twoja kreacja aktorska i fantastycznie zrobiony wokal Marylina Mansona – chwaliła Staszka Kasia Skrzynecka.

Staszek Karpiel-Bułecka jako Marylin Manson! Jest przerażający!Zobacz więcej

Antek Smykiewicz stał się Janosem Koborem z zespołu Omega, zespołu niezwykle popularnego na Węgrzech a na świecie znanego z utworu "Gyongyhaju lany", czyli "Dziewczyna o perłowych włosach". I to właśnie ten hit zaśpiewa wokalista. – To było świetne, bardzo ciekawie się to oglądało – skomplementował Antka Kacper Kuszewski. Ela Romanowska wcieliła się w Urszulę Sipińską piosence "Mam cudownych rodziców". – Uchwyciłaś wszystkie sposoby wchodzenia na dźwięk, subtelność wymawiania słów, no naprawdę pięknie to zrobiłaś Ela. Jestem zachwycona – powiedziała Małgorzata Walewska. Kamil Pawelski przeistoczył się w Toma Jonesa w "She’s a Lady". Zdecydowanie podbił serca kobiecej części jury - dostał owacje na stojąco. – Doścignąć Toma Jonesa wokalnie jest prawie niemożliwe. To jest taki dar wokalny, on cały rezonuje. I tobie się to w znacznym stopniu udało – mówił Paweł Królikowski.

Kazik Mazur zamienił się w Piotra Szczepanika w "Kochać". – Kaziu przepięknie odegrana postać – jesteś kolejnym tutaj perfekcjonistą (…) i nastrój, klimat piosenki, brawo – stwierdziła Kasia Skrzynecka. Marta Wiejak stała się Gwen Stefani w przeboju "Don’t Speak". – Nieprawdopodobna precyzja w odwzorowaniu najdrobniejszych niuansów w wokalnej linii, barwa jest dokładnie taka jak powinna być (…). Świetny występ – ocenił Kacper Kuszewski. Iga Krefft wcieliła się w Mariana Golda z zespołu Alphaville. Zaśpiewała "Forever Young". – Bardzo przekonujący występ. Taki z twojego młodego serduszka szczerze bijący mocno pięknym dźwiękiem – powiedział Paweł Królikowski. Na koniec Katarzyna Dąbrowska przeistoczyła się w Bono. Wykonała "I Still Haven’t Found What I’m Looking For". – Tutaj za jasna była ta barwa dla mnie (…). Znakomicie wyglądasz i twój sposób chodzenia. Wchodzisz jak w masło w te postaci – stwierdziła Małgorzata Walewska.

Ela Romanowska śpiewa "Mam cudownych rodziców" i wzrusza jurorów!Zobacz więcej

Jurorzy nie byli jednogłośni. Kacper Kuszewski i Kasia Skrzynecka najwyższą notę przyznali Idze Krefft, Paweł Królikowski – Marcie Wiejak a Małgorzata Walewska – Kamilowi Pawelskiemu. Tym samym Iga zgromadziła 33 punkty, Marta Wiejak 30 a Kamil Pawelski 23. Zwyciężczynią odcinka po głosowaniu uczestników została Iga Krefft, choć do końca nie było pewne, kto wygra. Szansę mieli Marta Wiejak, Iga Krefft i nieoczekiwanie Staszek Karpiel – Bułecka. Zdecydował głos Katarzyny Dąbrowskiej przyznany właśnie Idze. Nagrodę, czek na 10 tysięcy złotych przekazała podopiecznej Fundacji Dobro Powraca, która pomaga ludziom chorym na SM.

W kolejnym odcinku: Kazik Mazur - Janusz Gniatkowski, Ela Romanowska – Caro Emerald, Katarzyna Dąbrowska – Shakira, Antek Smykiewicz – Nicolas Reyes (Gipsy Kings), Kamil Pawelski – Juanes, Marta Wiejak – Camila Cabello, Staszek Karpiel – Bułecka – Alvaro Soler, Iga Krefft – Compay Segundo (Buena Vista Social Club).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gratulacje dla Igi, każdemu zwycięzcy należą się słowa uznania (gość)

    Póki co każdy odcinek wygrał ktoś inny. Super. Oby tak dalej. Każda z pań ma już na swoim koncie wygrany odcinek. Zostało tylko dwóch panów bez zwycięstwa. To Staszek i Kazik. Życzę im tego bardzo mocno. Staszek jest tego coraz bliżej. A Kazik trochę spadł w klasyfikacji, ale niech się odbije. Docinki Macieja Dowbora w jego stronę niefajne. Po co coś takiego. Zawsze miałam go za tę bardziej opanowaną część duetu prowadzących. I bardzo to w nim ceniłam. Aby to było jednorazowe. W 6 odcinku po raz pierwszy przekonała mnie w pełni metamorfoza Marty Wiejak. Mimo, iż ta piosenka Gwen już kiedyś była. Choć w nieco innej wersji. Z kolei występ Antka został nawet zauważony przez węgierską telewizję. Fajnie. W 7 odcinku będzie nawet sporo nowości. Jest to też pewnie zasługa tego, że będzie to odcinek hiszpański, bo utwory hiszpańskojęzyczne (jak napisano na fb). Po losowaniu Piotr Gąsowski nazwał to odcinkiem latino. Tak też można to określić. Namiastką takiego odcinka był odcinek 6 ttbz3. Były już różne odcinki tematyczne. W tym dwa odcinki filmowe choć dla mnie jeden z nich był bardziej musicalowy. Był też w poprzedniej edycji niezapomniany odcinek włoski. Ciężko będzie go pobić.

    03.04.2019 17:42
  • Waldi (gość)

    Witam moim zdaniem najlepsi podczas tego wieczoru byli Katarzyna Dąbrowska która genialnie wcieliła się w Postać Bono weszła w nią jak w masło i Kasia była po prostu bono drugi najlepszy występ to był występ Antka Smykiewicza jako Janus Kobor miał nie bywale trudną rolę dlatego że musiał się nauczyć języka Węgierskiego i w tym języku śpiewać i wyszło to Antkowi znakomicie trzecim moim najlepszym występem był występ Staszka Karpiela -Bułecki jako Marlin Manson gdzie Staszek genialnie odwzorował tą postać śpiewał jak Marlin i nim był brawo Staszek a Najbardziej wzruszającym występem wieczoru był występ Eli Romanowskej jako Urszula Śipińśka zaśpiewała bardzo wzruszająco piosenkę "mam cudownych rodziców" bardzo się przy tej piosence wzruszyłem brawo Ela i to ty albo Antek albo Kasia Dąbrowska albo Staszek Karpiel powinniście byli wygrać ten 6 odcinek bo na to zasługiwaliście ale jak zawsze gratuluje zwycięzcy odcinak w tym przypadku Idze Krefft wygranej odcinka brawo Iga.

    02.04.2019 09:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×