"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 6. s. 12. Kasia Ptasińska śpiewa "Za krokiem krok" jako Cleo! Podobieństwo uderzające!

W 6. odcinku 12. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" na scenie pojawi się Cleo! Wcielająca się w nią Kasia Ptasińska upodobniła się do wokalistki niemal w stu procentach! Zobacz fragment występu!

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 12. odcinek 6. w sobotę, 12.10.2019 o godz. 22:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W sobotnim odcinku 12. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" zobaczymy między innymi: Grzegorza Turnaua, Freddiego Mercurego i Kazika Staszewskiego. Nie zabraknie też Cleo, w którą z całą pewnością brawurowo wciela się Kasia Ptasińska. Wykonuje hit lata "Za krokiem krok", który na YouTube zanotował już 43 miliony odsłon.

Katarzyna Ptasińska jako Kayah powali was na kolana! Ten odcinek będzie hitem!Zobacz więcej

- Ta piosenka jest lekka – to są pozory. Łatwa nie jest zupełnie – mówi Ptasińska o utworze "Za krokiem krok", który wykonuje w programie. – Cleo śpiewa różnymi rodzajami emisji (…) ta moja praca się składała z niesamowicie przeróżnych elementów. I nie wiem, czy mi to wychodzi – tłumaczy.

Naszym zdaniem wychodzi jej świetnie. Zobaczcie fragment programu!

Kolejne zwycięstwo Łukasza Zagrobelnego! Tym razem brawurowo wcielił się w Krzysztofa KrawczykaZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ?! (gość)

    Coś za często w tej edycji jurorzy wstają z miejsc po występach. Nawet tych, które nie są powalające. Dawniej jurorskie owacje na stojąco miały większą rangę, bo zdarzały się rzadziej i dotyczyły wykonań naprawdę powalających. Takich, które się pamięta. Historycznych w programie.

    15.10.2019 15:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×