"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 7. s. 10. Wygrał Mateusz Ziółko jako Klaus Meine z zespołu Scorpions! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Twoja twarz brzmi znajomo" - 7. odcinek 10. edycji za nami. Na zwycięstwo w tym odcinku największe szanse mieli tym razem Rafał Szatan i Mateusz Ziółko. Czy ten drugi kolejny raz okazał się bezkonkurencyjny i wygrał odcinek? Sprawdź, co się wydarzyło w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"!

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 10. odcinek 7. - co się wydarzyło?

W 7. odcinku Boogie wcielił się w Bobby’ego Vintona w „My Melody Of Love”. –I pięknie wokalnie i pięknie stylowo, no miód – pochwaliła go Małgorzata Walewska. Mateusz Ziółko wkroczył na scenę jako Klaus Meine z zespołu Scorpions i zaśpiewał „Still Loving You”. Po tym wykonaniu jurorzy wstali. -Co tu gadać, tu nie było nawet ćwierci sekundy, w której nie zabrzmiałbyś jak Klaus. To jest po prostu coś niesamowitego. Coś nieprawdopodobnego. Aż mi jest głupio komentować twój występ – powiedziała Kasia Skrzynecka.

Rafał Szatan wylosował Jasona Derulo „Want To Want Me”. Powodzenia, życzył mu sam Jason. Jury znowu oklaskiwało uczestnika na stojąco. –Byłeś showmanem, który po prostu wchodzi i zdobywa scenę od początku do końca i teraz trudność techniczna twojego występu była niebywała. Bo po pierwsze wyjście poza strefę komfortu, proszę państwa jednak wyjść bez koszulki na scenę to jest pewien akt odwagi (…). Fantastyczny show, genialnie zaśpiewane, genialnie zatańczone, wszystko w postaci – ocenił Kacper Kuszewski. Marek Molak przeistoczył się w Andrzeja Piasecznego z czasów „Mafii” i wykonał „W imię deszczu”. –Przepięknie zaśpiewana piosenka, gdybym przymknęła oczy to dokładnie słyszałam śpiewającego Piaska. Dokładnie w każdym dosłownie szczególiku – stwierdziła Kasia Skrzynecka.

Jason Derulo zchwycony występem Rafała Szatana! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Adriana Kalska stała się Agnieszką Chylińską w utworze „Winna”. –Nikt nie podejrzewa, że pod tym ubrankiem jest ktoś tak urokliwy, tak delikatny, wrażliwy i utalentowany jak ty – powiedział Paweł Królikowski. Kasia Maciąg przemieniła się w Vanessę Pradis w „Be My Baby”. –Bardzo fajny występ. Gratuluję – mówił Kacper Kuszewski. Michalina Sosna wcieliła się w Krzysztofa Jaryczewskiego w hicie „Andzia”. –Tam wokalnie można by było mieć jakieś zastrzeżenia, ale wydaje mi się, że tutaj nie o to chodzi. Bo tu powstała nowa wartość taka Michalina Andzia i to było strasznie urokliwe – pochwalił Michalinę Paweł Królikowski. Honorata Skarbek stała się Samem przeistoczyła się w Sama Smitha w „La La La”. –Bardzo trudna postać, bo właściwie nie ma się czego uczepić (…). Trochę potrzebowałaś czasu żeby wejść w tę jego barwę, ale tak mniej więcej od połowy utworu naprawdę (się udało. red). Naprawdę ekwilibrystyka godna cyrkowca, udało się pięknie – oceniła Małgorzata Walewska.

Michalina Sosna czy Mateusz Ziółko? Między nimi był tylko punkt różnicy! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po głosowaniu jurorów tę samą liczbę punktów – 29 mieli Rafał Szatan i Mateusz Ziółko, tuż za nimi uplasowali się: Ada Kalska (23) i Boogie oraz Marek Molak z 19. Uczestnicy zdecydowali, że między Rafałem i Mateuszem pozostanie remis. Obaj panowie otrzymali również tyle samo punktów od jurorów i tyle samo „dziesiątek”. W tej sytuacji o zwycięstwie zdecydowała przewodnicząca Małgorzata Walewska, która swoją „dziesiątkę” przyznała wcześniej Mateuszowi Ziółko. I to właśnie on po raz trzeci wygrał odcinek tej edycji. -Czuję się mega z tym wszystkim nie fair. To nie jest tak, że ja wygrywam ten odcinek – mówił Mateusz Ziółko, zapraszając na scenę Rafała. Nagrodę przekazali na Fundację „Szczęśliwe jutro”.

W 8. „włoskim” odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo": Kasia Maciąg – Romina Power (konkurencja "zaproś przyjaciela"), Michalina Sosna – Sophia Loren, Marek Molak – Raffaella Carra, Honorata Skarbek – Madonna, Boogie - Domenico Modugno, Adriana Kalska - Zucchero, Rafał Szatan - Andrea Bocelli, Mateusz Ziółko – Drupi.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Róża (gość)

    TTBZ to super program, ale czy nie czas zmienić jury?

    24.10.2018 20:48
  • wg moich wyliczeń na 7 odc. powinien przypadać kolejny występ gościnny, a tu nic (gość)

    Ci którzy dotąd wygrywali w tej edycji dalej nie zawodzą i dają się poznać z coraz ciekawszej i coraz lepszej strony. Gratulacje dla Mateusza Ziółko. Absolutne wow. Trzecie zwycięstwo, w tym drugie z rzędu i to jeszcze w tak wyjątkowych i niespotykanych okolicznościach. Jednak najbardziej cieszy mnie perspektywa przyszłosobotniego odcinka włoskiego. Mojego upragnionego i wyczekiwanego już od kilku sezonów, a już tym bardziej odkąd są odcinki tematyczne. Odcinek włoski to okazja do stworzenia kilku premierowych kreacji np. wreszcie Domenico Modugno. Z kolei zamiast Madonny mimo, że to Włoszka mógł być Tiziano Ferro. Ale i tak ok. bo będzie np. duet "zaproś przyjaciela". Kasia Maciąg jako Romina Power i pewnie Stefano Terrazzino jako Al Bano. W końcu grają razem w spektaklu, a co rodowity Włoch w duecie z włoskim repertuarem to Włoch. I do tego fantastyczny zwycięzca tego programu, który takim występem miałby jedną z najlepszych okazji występu w tym jubileuszowym sezonie. Zresztą nie zdziwiłoby mnie gdyby to z myślą o nim zrobiono ten odcinek. No i w końcu zaśpiewałby w TTBZ w całości po włosku. Podczas 9 zwykłych odcinków TTBZ3 nie dostał takiej szansy, a w finale sam z niej zrezygnował robiąc ukłon w stronę polskiej publiczności wcielając się fantastycznie w Mieczysława Fogga. Również jego występ gościnny w 4 edycji nie był całkiem włoski. Była to postać Marino Mariniego i mix włosko-polski. Wisienką na torcie byłoby jeszcze gdyby ktoś w nadchodzącym 8 odcinku podczas losowania wylosował do zrobienia właśnie postać Stefano Terrazzino. :):)

    22.10.2018 18:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×