"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 7. s. 11. Energetyczny Antek Smykiewicz jako wokalista Gipsy Kings!

Antek Smykiewicz został królem Cyganów! W 7. odcinku 11. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" wciela się w Nicolasa Reyesa z Gipsy Kings. Jak wyszło?

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 11. odcinek 7. w sobotę, 6.04.2019 o godz. 22:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

W nadchodzącą sobotę w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" Antek Smykiewicz wcieli się w Nicolasa Reyesa z Gipsy Kings. - Proszę państwa – nasz król Cyganów prosto z warszawskiej Sadyby – żartował w rozmowie z Antkiem Maciek Dowbor.

Ela Romanowska śpiewa "Mam cudownych rodziców" i wzrusza jurorów!Zobacz więcej

– Oni wprowadzili flamenco tradycyjne w popową fazę, dlatego cały świat to kupił – opowiadał historię zespołu Antek Smykiewicz. – Wokalnie trudnością dla mnie w Gipsy Kings jest to, że on (lider) ma taką niesamowitą chrypę, nie chrypę, taki trochę starszy głos - dodał. – Damy radę – ocenił optymistycznie na koniec Antek. Czy słusznie?

Naszym zdaniem wokalista zdecydowanie daje radę. Nawet bardzo! Zobaczcie sami!

Marta Wiejak, Iga Krefft i Staszek Karpiel-Bułecka najlepsi w tym odcinku! Kto z nich wygrał?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Antek jak na razie ma tam największe zróżnicowanie językowe (gość)

    Antek w poprzednim odcinku miał j. węgierski, a teraz hiszpański. No i oczywiście wcześniej polski i angielski. Ale pozostali mieli tylko polski i angielski. Dobrze, że teraz będzie ten odcinek latino to większość zmierzy się wreszcie z innym językiem. Mam wrażenie, że w poprzednich edycjach, zwłaszcza tych wcześniejszych było większe zróżnicowanie pod tym kątem. Choćby najciekawsza także pod tym względem edycja 3. Gdzie był Stefano Terrazzino, absolutny rekordzista pod względem ilości języków przez, które musiał przebrnąć w tym programie.

    04.04.2019 15:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×