"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 8. s. 10. Mateusz Ziółko zmierzył się z włoską legendą! Jak wypadł jako Drupi? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Mateusz Ziółko zachwyca z odcinka na odcinek coraz bardziej. Wygląda na to, że jet faworytem jubileuszowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"! Jak wypadł jako włoska gwiazda, Drupi?

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 10. w soboty o godz. 22:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Sobotni odcinek upłynie pod znakiem włoskiej muzyki. Usłyszymy największe przeboje artystów ze słonecznej Italii. Boogie z Łobuzów przeistoczy się w Domenico Modugno, Michalina Sosna w Sophię Loren, a Mateusz Ziółko w Drupiego i zaśpiewa "Sereno E".

Remis w 7. odcinku! Małgorzata Walewska musiała wyłonić zwycięzcę! [WIDEO+ZDJĘCIA] Zobacz więcej

– Podobno on w samych Włoszech nie był aż tak bardzo znany i lubiany jak w Europie – opowiada Mateusz Ziółko w rozmowie z Maciejem Dowborem, który z kolei ze śmiechem zauważa: – Jest tam jeden taki momencik, na którym można się wysypać panie Ziółko nawet pan. W falset taki wchodzi ale cały czas zachowuje chrypę.

– Trzeba to będzie z taką lekkością zrobić i trochę "przychrypić" – odpowiada Mateusz.

Jak sprawdza się w roli Drupiego? Zobaczcie fragment programu!

Grzegorz Markowski na scenie! Podobieństwo jest uderzające! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    Bezkonkurencyjny był Al Bano.

    28.10.2018 14:47
  • Stef jako juror się tu sprJak wTZG5lub lepiej,bo coraz lepiej mówi po polskuDowód toJego najnowsze wywiady (gość)

    Cudownie jest widzieć tam Stefano, który ostatnio dość konsekwentnie robi sobie przerwę od występów w telewizji. Tym cenniejsze jest to, że zrobił wyjątek dla jubileuszowego TTBZ. Nie wyobrażałam sobie tego jubileuszowego sezonu bez niego. Liczę też tam na jego gościnny występ. Tym bardziej, że często powtarza, że ten program wiele mu dał i wiele go nauczył. Rzeczywiście ten program bardzo rozwija uczestników w wielu kierunkach. Np. teraz Stefano jest reżyserem i aktorem spektaklu teatralnego pt. Sycylia mia bedda, w którym występuje razem z Iwoną Cichosz. Mają z nim nawet wyruszyć na turnee nie tylko po Polsce, ale też po innych krajach.

    25.10.2018 15:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×