"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 9. s. 10. Stefano Terrazzino zastąpi Małgorzatę Walewską! Co się stało? [WIDEO+ZDJĘCIA]

9. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" będzie wyjątkowy nie tylko za sprawą włoskich utworów. Za stołem jurorskim usiądzie Stefano Terrazzino, który zastąpi Małgorzatę Walewską. Dlaczego przewodnicząca jury nie pojawi się w 9. odcinku 10. sezonu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 10. w soboty o godz. 22:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

W najbliższą sobotę odcinek, który ucieszy wszystkich fanów włoskiej muzyki. Na scenie pojawią się jej największe gwiazdy, między innymi: Zucchero, Sophia Loren, Domenico Modugno, Raffaella Carra. Kto lepiej oceni zgodność z oryginałem prezentowanych przez uczestników metamorfoz niż rodowity Włoch?

Mateusz Ziółko zmierzył się z włoską legendą! Jak wypadł jako Drupi? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Za jurorskim stołem w 9. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zasiądzie tym razem Stefano Terrazzino, który zastąpi Małgorzatą Walewską. Przewodnicząca jury nie pojawi się w 9. odcinku ze względów zawodowych - Walewską zatrzymały w Brukseli próby do przedstawienia operowego.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • MICHAL WISNIEWSKI MALOGRZATA WALEWSKA (gość)

  ZASTAPI

  05.11.2018 11:14
 • Małgosia (gość)

  Pani Walewska to członek jury, który zawsze musi być, to sam urok, czar i w ogóle. Ale Stefano to godny jej zastępca !

  28.10.2018 00:41
 • ewa (gość)

  CZY NIE MOZE JEJ ZASTAPIĆ NA STAŁE ONA JEST NUDNA!

  27.10.2018 16:07
 • najbliższy odcinek to odcinek 8 a nie 9 (gość)

  Fantastycznie! Lepszego zastępstwa za Panią Małgorzatę w odcinku włoskim nie można było sobie wymarzyć. Oczywiście fajnie byłoby gdyby Pani Małgorzata była w tym odcinku, a Stefano byłby piątym specjalnym jurorem. Ale cóż... skoro nie mogła wziąć udziału w nagraniu to Stefano jest w tym przypadku optymalnym zastępstwem. Po pierwsze to rodowity Włoch, a kto najlepiej czuje i zna te utwory jeśli nie Włoch z krwi i kości. Po drugie Stefano jest też przecież zwycięzcą tego programu. Tak utytułowanego mianem Złotej Twarzy składu jury w TTBZ jeszcze nie było. Było co prawda w nim kiedyś troje byłych uczestników gdy Joanna Liszowska zastąpiła w jednym z odcinków Panią Małgorzatę, ale teraz to już w ogóle super. Za stołem jurorskim aż troje zwycięzców programu. Prawdziwi profesjonaliści i mistrzowie tego programu. Czekam więc na ten odcinek z jeszcze większą niecierpliwością. :)

  25.10.2018 14:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×