"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 9. s. 10. Wygrał Boogie jako Drake! Kto w finale powalczy o Złotą Twarz? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W ostatnim odcinku przed finałem 10. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" jury było wyjątkowo niejednogłośne. Szanse na zwycięstwo miały aż trzy osoby! Ostatecznie wygrał Boogie. Co się wydarzyło? Kto jest w finałowej czwórce?

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 10. odcinek 9. - co się wydarzyło?

Nietypowo rozpoczął się dziewiąty odcinek 10. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Jako pierwsi na scenę wkroczyli… Agnieszka Hekiert i Kris Adamski, którzy wcielili się w Lady Gagę i Tony’ego Bennetta. Potem przyszedł czas na Mateusza Ziółko, który jako Don Vasyl zaśpiewał "Tańcz ze mną moje życie". – Oprócz roli aktorskiej, głosu, specyficznego wibrata w głosie, udało Ci się jeszcze fantastycznie aktorsko zagrać rolę mężczyzny znacznie od siebie starszego. Ale to był również głos starszego pana. Naprawdę miałam złudzenie wizualne i wokalne, że jestem naprawdę na koncercie Dona Vasyla. Coś cudownego – powiedziała Kasia Skrzynecka.

Honorata Skarbek jako Amy Lee z Evanescence! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Adriana Kalska wcieliła się w Adele w utworze "Send My Love (To Your New Lover)". – Zrobiłaś tutaj rzecz wyjątkową przez te 9 odcinków. Przeważnie miałaś do czynienia z takimi artystycznymi popaprańcami, którzy zrobili karierę na swoich wadach. A to głosu a to wyglądu. Tak samo jest z Adele, ona też ma jakieś pęknięcie duszy, a ty jako artystka umiesz tam znaleźć swój kawałek świata i człowiek jest przekonany, że to się dzieje naprawdę, a to jest po prostu Ada, która odtwarza nam ten oryginał – mówił Paweł Królikowski. Rafał Szatan stał się Ian Gillanem z Deep Purple w "Smoke On The Water". – Powiem ci szczerze, że byłem taki troszeczkę rozdarty na pół, bo z jednej strony zachwyciło mnie to, co zrobiłeś (…). Ale przyznam ci szczerze, że miałem wrażenie, że to nie jest tak, że ty wchodzisz i już nieważne, niech się pali i wali. Tylko widziałem człowieka, który bardzo uważnie stara się, żeby wszystko było na swoim miejscu. I to z jednej strony była siła tego występu, bo wszystko było na swoim miejscu, a z drugiej strony zabrakło mi takiego zerwania się ze smyczy – ocenił Kacper Kuszewski.

Honorata Skarbek przeistoczyła się w Amy Lee z Evanescence w "Bring Me To Life". – To jest nieprawdopodobne, jaki robisz postęp i jestem pełna podziwu i szacunku dla twojego rozwoju w tym programie – pochwaliła wokalistkę Małgorzata Walewska. Kasia Maciąg wylosowała postać Thomasa Andersa z Modern Talking i utwór "Brother Louie". – Zrobiłaś to ogromnie elegancko, uroczo i z klasą. I bardzo dobrze odrobiona robota. Jesteś cudowną artystką i będzie zaszczytem dla mnie, jeśli kiedyś jako aktorka będę mogła z Tobą zagrać w jakimś filmie – komplementowała Kasię, Kasia Skrzynecka.

Michalina Sosna przeszła metamorfozę w Sarsę i wykonała hit "Motyle i ćmy". – W ogóle nie wystajesz spoza tej charakteryzacji w ogóle. Musiałam spojrzeć, czy aby na pewno Michalina jest pod spodem. Pięknie zaśpiewałaś. Mam wrażenie, że ten wokal ma podobne cechy do wokalu Adele, oprócz tego, że barwę ma trochę jaśniejszą. Bo też są takie przydechy, przejścia na górny rejestr z takim zaśpiewem i równie pięknie ci się udało z tego wybrnąć i właśnie zgadzam się tutaj z Kacprem, że trochę mało było tej chrypy. Ale co tam. Za to było dużo piękna – powiedziała Małgorzata Walewska. Gratulacje Michalinie złożyła także sama Sarsa, która gościła w programie.

Marek Molak przeistoczył się w Erica Burdon z The Animals w utworze "The House Of The Rising Sun". – Jestem przekonana, że twoja elektryzacja i totalna dzikość wokalna i interpretacyjna fantastyczna w tej piosence przebije się przez każdy ekran nawet najgrubszy. I że państwo telewidzowie będą mieli takie same ciary jakie my tu mieliśmy w tej chwili. Marek total – skomentowała Kasia Skrzynecka. Boogie wcielił się w Drake’a w "Hotline Bling". – Boogie naprawdę świetny występ, fantastyczne wszystkie występy. Jestem po prostu zbudowany, że mogę oglądać , podziwiać, cieszyć się widokiem tak fantastycznych młodych kolegów. Super! – podsumował Paweł Królikowski.

Marek Molak jako wokalista The Animals! Tym razem to on wygra? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jurorzy byli wyjątkowo niejednogłośni. 10 punktów otrzymali od każdego z nich: Boogie, Michalina Sosna, Marek Molak i Adriana Kalska. Szansę na wygraną mieli: Marek Molak, Boogie i Adriana Kalska. Uczestnicy zdecydowali, że zwycięzcą odcinka został Boogie. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał Fundacji "Pomoc Kobietom i Dzieciom" przeciwdziałającej przemocy w domu. A o 100 tysięcy złotych w finałowym odcinku powalczą: Rafał Szatan, Mateusz Ziółko, Marek Molak i Adriana Kalska. Pozostali jak zwykle wystąpią w duetach.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • :):) (gość)

    Super pomysł na występ otwarcia- fajne zaskoczenie. I najwłaściwsza finałowa 4 z możliwych.

    05.11.2018 14:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×