"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 9. s. 11. Wygrała Katarzyna Dąbrowska jako Amy Winehouse! Kto deptał jej po piętach?

Za nami 9. odcinek 11. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"! Najlepsi według jurorów byli Katarzyna Dąbrowska i Antek Smykiewicz. Wygrać mogła jednak tylko jedna osoba. Poznaj szczegóły!

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 11. odcinek 9. - co się wydarzyło?

W 9. odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo" pierwsza na scenie pojawiła się Iga Krefft jako Bruno Mars w utworze "That’s What I Like". – Masz taki wigor, że trudno oderwać oczy od Ciebie – ocenił występ Paweł Królikowski. Katarzyna Dąbrowska stała się Amy Winehouse i zaśpiewała "Valerie". Jury oklaskiwało ją na stojąco. – Mam wrażenie, że weszłaś w tę postać. Udało ci się wzbudzić w swoim ciele ten rodzaj emocji, który nią targał po tej scenie – mówiła Małgorzata Walewska.

Iga Krefft i jej czwarty mężczyzna! Jak poradziła sobie tym razem?Zobacz więcej

Staszek Karpiel – Bułecka wcielił się w Andrzeja Zielińskiego ze Skaldów w piosence "Wierniejsza od marzenia". Na skrzypcach, o czym Staszek nie wiedział grał sam Jacek Zieliński. - Myślałem, że już mnie nic nie zaskoczy w tym programie, ale to co zrobiliście teraz… dziękuję wam bardzo, bo aż mam ciarki. Potem na scenę wkroczył prawdziwy Andrzej Zieliński. – Nie spodziewałem się, że kiedyś ktoś to zaśpiewa – powiedział ze śmiechem. – To przepiękne wykonanie, bo podszyć się pod tę robotę jest strasznie trudno, zbłaźnić się może każdy, a przejść suchą nogą i pięknym głosem tylko Staszek z Podhala – stwierdził Paweł Królikowski. Ela Romanowska przeistoczyła się w Kelly Osbourne w "Papa Don’t Preach". – Kocham Cię w takim wydaniu, uwielbiam twoje poczucie humoru, a do tego wiesz no twój absolutny profesjonalizm, kiedy nawet w momencie, kiedy masz szybko założyć jeden but na jedną nogę, a drugi na drugą i kiedy wkładasz na pierwszą i okazuje się, że to nie ten but, więc szybko trzeba coś zrobić w żaden sposób cię to nie wybija, radzisz sobie – ocenił Kacper Kuszewski.

Marta Wiejak stała się Mickiem Jaggerem z The Rolling Stones w "Start Me Up". – Marta wiem, że jesteś utalentowana, ale są jakieś granice – żartowała po występie Małgorzata Walewska. – Wyszłaś tak dalece poza swoją strefę komfortu – dodała. Kamil Pawelski wylosował postać Jimmy’ego Helmsa z Londonbeat i utwór "I’ve Been Thinking About You". – To była taka dawka pozytywnej energii ten twój występ, że naprawdę no bardzo ci dziękuję – chwalił Menela Kacper Kuszewski. Kazik Mazur przeistoczył się w Karin Stanek i wykonał hit "Chłopiec z gitarą". – Jesteś naprawdę mistrzem w łapaniu damskich głosów – podsumowała Kasia Skrzynecka. – To co dzisiaj zobaczyłem przeszło moje najśmielsze oczekiwania – dodał Kacper. Antek Smykiewicz wcielił się w Jamesa Baya i zaśpiewał „Hold Back The River”. – Bardzo mnie wzruszyłeś swoim występem – powiedział Paweł Królikowski.

Był ostatni w klasyfikacji, ale wygrał! Jak to możliwe? Sprawdź, co się wydarzyło!Zobacz więcej

Jurorzy byli dość jednomyślni. Po ich głosowaniu Katarzyna Dąbrowska miała 34 punkty, a Antek Smykiewicz 33. Trzeci Kazik zgromadził ich 21. Uczestnicy zdecydowali, że 9. odcinek zwyciężyła Katarzyna Dąbrowska. Czek na 10 tysięcy przekazała Warszawskiemu Hospicjum dla Dzieci. A w kolejnym odcinku (filmowym): Kamil Pawelski - Joe Cocker (9 i ˝ tygodnia), Staszek Karpiel – Buůecka – Marti Pellow, Wet Wet Wet (Cztery wesela i pogrzeb), Ela Romanowska – Doris Day (Roztańczony buntownik), Iga Krefft -Lady Gaga (Narodziny gwiazdy), Kazik Mazur – Zdzisława Sośnicka (Akademia Pana Kleksa), Marta Wiejak – Fred Astaire (Blue Skies), Antek Smykiewicz – Ed Sheeran (Hobbit), Katarzyna Dąbrowska – Christina Aguilera (Burleska).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ogromne gratulacje dla Kasi Dąbrowskiej (gość)

    Pełne, bardzo autentyczne wcielenie. Bardzo mocny odcinek programu, który daje widzom radochę i pozytywną energię. Wszyscy uczestnicy czują się tam już pewnie i swobodnie (np. Kamil czy Iga, mimo trudnych początków). Umiejętność zrobienia kobiecego głosu przez Kazika imponująca. I ten jego luz. Karin Stanek bardziej przekonująca niż Paweł Kukiz tydzień wcześniej. Kasia Dąbrowska wygrała 1-szy odcinek, a teraz 9. Odliczanie od nowa niczym start rundy 2. Po raz pierwszy więcej niż 1 odcinek tematyczny. Przy 12 odcinkach jest taka możliwość. Co prawda znów odcinek filmowy jak kiedyś jednak ze sporą dawką premierowych metamorfoz. Szkoda tylko, że dopiero za 2 tygodnie.

    23.04.2019 15:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×