"Twoja twarz brzmi znajomo". Paulina Sykut jest w ciąży? Pod jej najnowszym zdjęciem zaroiło się od gratulacji!

Paulina Sykut jest w drugiej ciąży? Pod osobliwym zdjęciem, jakie prezenterka udostępniła z okazji Dnia Ojca, zaroiło się od gratulacji jej fanów. Czyżby jej rodzina miała się wkrótce powiększyć?

Multimedia

Paulina Sykut jest w ciąży? Pod jej najnowszym zdjęciem zaroiło się od gratulacji!

Paulina Sykut-Jeżyna jest jedną z największych gwiazd telewizji Polsat. Znana jest wśród telewidzów jako prezenterka pogody, a także prowadząca wielu programów rozrywkowych. Prywatnie jest żoną biznesmena Piotra Jeżyny, z którym jest razem już od 1998 roku. Para w 2011 roku wzięła ślub. Owocem ich miłości jest urodzona w 2018 roku córeczka Róża.

Paulina Sykut-Jeżyna wyglądała kiedyś zupełnie inaczej. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia z początków jej karieryZobacz więcej

Ostatni post udostępniony przez Paulinę Sykut rozbudził wyobraźnie jej fanów. Sugeruje bowiem, że prezenterka może być w kolejnej ciąży. Paulina Sykut z okazji Dnia Ojca opublikowała na swoim koncie na Facebooku serię zdjęć Piotra z Różą. Najbardziej jednak uwagę zwraca zdjęcie zaokrąglonego brzucha z napisem „dla taty”. Wielu jej fanów potraktowało to jako informację o drugiej ciąży i pod postem z mig zaroiło się od gratulacji.

Póki co nie ma jednak pewności co do tego, czy prezenterka faktycznie jest w ciąży. Równie dobrze może to być zdjęcie z czasów dawnej ciąży i jest pierwszym, jakim Paulina Sykut i jej wówczas jeszcze nienarodzona córeczka upamiętniły Dzień Ojca.

Zobacz galerię

Król Turnusu pokazał nam swój przytulny dom w Siemianowicach ŚląskichZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • czerwony LECH (gość)

    jak nic na bociana się zapatrzyla

    24.06.2022 17:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×