"Twoja twarz brzmi znajomo". Paweł Królikowski przyznał, że ciężko chorował. Jego życie było zagrożone?!

W 1. odcinku nowej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" Paweł Królikowski przyznał, że ciężko chorował. Czy jego życie było zagrożone?! Co mu dolegało?

Multimedia

Paweł Królikowski był ciężko chory!

Paweł Królikowski zdecydował się na szczere wyznanie podczas 1. odcinka 12. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Przyznał, że był nieobecny podczas finału show w poprzednim sezonie, bo zmagał się z ciężką chorobą. Co mu dolegało?

Owacje na stojąco i wizyta króla disco polo! Kto został zwycięzcą 1. odcinka 12. edycji?Zobacz więcej

Wygląda na to, że Paweł Królikowski jest już w dobrej formie. W czasie "Twoja twarz brzmi znajomo" był uśmiechnięty i energiczny. Na początku jednak, podczas swojego wyznania zdradził, co działo się z nim w ostatnim czasie:

Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej. Musiałem więc coś z tym zrobić. Spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek i okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać.

Jak się okazuje, profesor Mirosław Ząbek to specjalista w zakresie chorób neurologicznych. Być może pogorszenie stanu zdrowia Królikowskiego to pokłosie operacji wycięcia tętniaka mózgu, do której doszło w 2015 r. Wtedy diagnozę postawiono dzięki żonie aktora, Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej, którą zaniepokoiły częstsze zawroty głowy występujące u męża, wymioty i kłopoty z widzeniem. Miejmy nadzieję, że teraz wszystko będzie już dobrze!

Katarzyna Skrzynecka w bikini chwali się efektami diety! Ile schudła?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • fanka ttbz (gość)

    Życzę zdrowia i przyznaję, że to odważny krok podzielić się takimi informacjami podczas nagrania programu.

    13.09.2019 15:00
  • Magda (gość)

    Dużo zdrowia!!!

    10.09.2019 19:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×