"Twoja twarz brzmi znajomo". Rafał Szatan, Honorata Skarbek i inni już ćwiczą! Czyje piosenki zaśpiewają? [ZDJĘCIA]

Adriana Kalska, Michalina Sosna, Honorata Skarbek, Marek Molak i pozostali zdążyli się już przekonać, że udział w show Polsatu to duże wyzwanie! Jak gwiazdy radzą sobie z przygotowaniami do 10. edycji?

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" wróci na ekrany już jesienią. Tymczasem uczestnicy jubileuszowej, 10. edycji programu rozpoczęli przygotowania do rywalizacji!

Katarzyna Skrzynecka o 10. edycji. Będą niespodzianki?Zobacz więcej

Honorata Skarbek już trenuje przed udziałem w show Polsatu! - Piękny, słoneczny dzień. Idealny do spędzenia 11 godzin na próbach do pierwszego odcinka "Twoja twarz brzmi znajomo" - napisała piosenkarka w mediach społecznościowych.

Swoimi wrażeniami podzielili się też Rafał Szatan i Marek Molak. Obaj w pierwszym odcinku programu będą nosili duże ilości charakteryzacji, co sugeruje, że wylosowane przez nich postaci wyglądają zupełnie inaczej niż oni sami. Ponadto na jednym ze zdjęć z planu widać tajemniczą postać przygotowywaną właśnie do wykonania protetycznych elementów charakteryzacji. Jaka rola wymaga tak radykalnej zmiany wyglądu? To się okaże już jesienią!

Zobacz galerię

Kacper Kuszewski pozostanie jurorem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Komentarze

Skomentuj
  • największym odkryciem Twoja twarz brzmi znajomo niezmiennie pozostaje Stefano Terrazzino (gość)

    Z przyjemnością oglądam jego każdy występ w tv i nie tylko. Np. w programie Jaka to melodia czy jakiś czas temu na polsatowskim koncercie z okazji Dnia dziecka. Nieustannie czekam też na jego nową płytę oraz spektakl Powiedz si. Może na to wszystko przyjdzie czas po wakacjach, bo z tego co mi wiadomo teraz Stefano koncertuje i pracuje jako instruktor tańca kontynuując m. in. swoje warsztaty taneczne AutenticSicilia. Dlatego póki co mnie jako fance jego talentu i wszechstronności pozostaje np. poszukiwanie możliwości obejrzenia filmu pt. Turysta z udziałem jego i Ani Karczmarczyk. Nigdzie nie mogę go znaleźć, bo jest to film niezależny, ale może kiedyś się uda.

    18.08.2018 14:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×