"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 10. Adriana Kalska zwyciężczynią 1. odcinka. "Jestem aktorką śpiewającą" [WIDEO]

Adriana Kalska wygrała 1. odcinek jubileuszowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Zachwyciła już na samym początku. Jak komentuje swój udział w programie? W kogo jeszcze chciałaby się wcielić?

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 10. w soboty o godz. 22:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Wśród ośmiorga uczestników 10. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" jest Adriana Kalska, która w 1. odcinku show przeistoczyła się w Caltona Coffie z zespołu Inner Circle i brawurowo wykonała "Sweat (A LA LA LA LA LONG)".

Dwie Mandaryny i anielski głos Szatana. Kto wygrał pierwszy odcinek jubileuszowej edycji? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

- Jestem ciekawy jak twój narzeczony zdziwił się, co w tobie drzemie naprawdę. Nie spodziewałbym się, ze w tych przecudnych oczach, w tym urokliwym uśmiechu drzemie taki potwór naprawdę. I w przypadku twojej kreacji, powiedzenie o tobie kawał pupy to jest po prostu najlepsza recenzja – żartował nawiązując do charakteryzacji Ady Paweł Królikowski, który wiedział, że z widowni wspierał Adę Mikołaj Roznersku.

Adriana wygrała 1. odcinek i przeznaczyła 10 tysięcy złotych na Stowarzyszenie Mali Bracia Ubogich wspierające seniorów. Wcześniej nikt nie kojarzył Kalskiej ze śpiewaniem, okazuje się jednak, że aktorka ma za sobą takie epizody. - Jestem aktorką śpiewającą - tłumaczy. Co jeszcze powiedziała nam o swoim udziale w "Twoja twarz brzmi znajomo"? Zobacz wideo!

Uczestnicy promują jubileuszową edycję. Jak wypadli? [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • KRZYSZTOF KILJANSKI (gość)

  HALINA MLYNKOVA

  05.11.2018 11:01
 • RAFAL BRZOZOWSKI (gość)

  WILKI LEMON

  15.09.2018 12:10
 • GOSIA ANDRZEJEWICZ KAROLINA KOZAK (gość)

  FARBA PAUILA VEGO CZESLAW NIEMEN

  15.09.2018 12:07
 • byłoby ekstra (gość)

  Z okazji jubileuszu TTBZ byłoby super gdyby na Iplę wróciły wszystkie edycje programu. W tv Super Polsat leci aktualnie edycja 9, a miło byłoby móc wrócić do tych wcześniejszych np. mojej ulubionej 3 edycji. Z TZG nie ma takiego problemu, bo na Ipli są wszystkie polsatowskie edycje i np. teraz gdy na Super Polsacie po raz kolejny, ku mojemu zaskoczeniu i zadowoleniu, leci edycja 7- jedna z moich ulubionych- mogłam nadrobić odcinki, których powtórkę przegapiłam w tv. A lubię wracać do dawnych odcinków i pojedynczych występów.

  12.09.2018 20:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×