"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 10. Mateusza Ziółko i jego wszystkie metamorfozy. Która najlepsza? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W finale 10. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" zwycięzcą okazał się Mateusz Ziółko. W czasie trwania programu pokazywał się w wielu zachwycających odsłonach. Przejrzeliśmy je wszystkie i zapytaliśmy Mateusza, która metamorfoza była dla niego najważniejsza. Zobacz galerię i wideo!

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo 10" - Mateusz Ziółko i jego twarze

Zwycięstwo w 10. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" przypadła Mateuszowi Ziółko, który w finale wcielił się w królową muzyki soul, Arethę Franklin. To jednak nie była jego jedyna znakomita metamorfoza.

Mateusz Ziółko i Rafał Szatan tuż po finale. Jak oceniają swoje występy? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wydaje się, że w czasie trwania programu Ziółko miał szczęście w losowaniu postaci, w które miał się wcielić. Poza występem finałowym, tylko dwa razy przypadła mu zmiana w kobietę. Były to Tina Turner i Maggie Reilly. Dużo częściej widzieliśmy Mateusza jako wokalistów - o różnych barwach głosu i w różnym wieku.

Kiedy Mateusz Ziółko przeistoczył się w Lenny’ego Kravitza i zaśpiewał "American Woman" usłyszał od Katarzyny Skrzyneckiej, że "to był bezwzględnie najlepszy Lenny Kravitz jaki się tu kiedykolwiek pojawił.. Jego występ w ciele Zbigniewa Wodeckiego wywołał łzy wśród publiczności i na twarzach Kacpra Kuszewskiego oraz Piotra Gąsowskiego. Jurorzy wstali, a brawom nie było końca. Owacje na stojąco Mateusz otrzymał także jako Grzegorz Markowski. Który występ był dla niego najważniejszy? Zobacz wideo i wszystkie wcielenia Mateusza Ziółko w galerii!

Mateusz Ziółko jako Zbigniew Wodecki - najbardziej wzruszający występ tej edycji? [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • :) (gość)

    W całym finale były szaleństwa Piotra Gąsowskiego (którymi Maciej Dowbor czasem bywa zmieszany), jubileuszowy tort, ale zabrakło mi obecności, choćby na widowni, wszystkich laureatów. Z drugiej strony program ten wygrywali często ci najzdolniejsi, a co za tym idzie ci najbardziej pracowici i najbardziej rozchwytywani więc oczywistym jest, że nie mogą być na każdym nagraniu.

    18.11.2018 13:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×