"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 10. Rafał Szatan i jego wcielenia. Które lubi najbardziej? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dawid Podsiadło, Andrea Boccelli i Sade to tylko niektóre wcielenia Rafała Szatana w 10. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Każde z nich było równie imponujące. Zobaczcie je wszystkie jeszcze raz!

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo 10" - wcielenia Rafała Szatana

Rafał Szatan w 10. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" pokazał swój ogromny talent zarówno muzyczny, jak i aktorski. Niejednokrotnie pokazał, że niestraszne są mu kobiece głosy, taniec na scenie czy operowy dźwięki.

Mateusz Ziółko i Rafał Szatan tuż po finale. Jak oceniają swoje występy? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Już na początku Szatan świetnie wypadł jako Bruno Mars. – Jeżeli ten Szatan śpiewa jak anioł to po prostu wszystko już jest jasne – mówił Kacper Kuszewski. Kolejny odcinek przyniósł mu zwycięstwo. Wcielił się wtedy w Tanitę Tikaram i zaśpiewał "Twist In My Sobriety". - To była moja pierwsza metamorfoza żeńska, będę ją naprawdę miło wspominał (...) Wtedy poczułem, co tak naprawdę znaczy ten program. Ile pracy trzeba w to włożyć - wskazuje Rafał Szatan.

Artysta w "Twoja twarz brzmi znajomo" pojawiał się później także m.in. jako Julia Igelsias, Sade czy Jason Derulo. Świetnie wyszedł mu też Dawid Podsiadło. – Barwowo tak wspaniale trafiłeś tego Dawida, że aż mnie przeszedł dreszcz. Było wspaniale – komplementowała go po występie Małgorzata Walewska. Kolejne zwycięstwo świętował jako Andrea Boccelli. Co o swoich poczynaniach w programie mówi sam Rafał? Zobaczcie!

Rafał Szatan w pierwszym wcieleniu w show! Kogo wylosował? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • zdecydowanie Andrea Boccelli z cudownego pod każdym względem odcinka włoskiego (gość)

    Jeśli Rafał faktycznie będzie w Tańcu z gwiazdami to może tam wygra. W ogóle warto szukać nowych uczestników TzG pośród osób z TTBZ. I tak obok Rafała Szatana w tanecznym show mogliby też wystąpić Ada Kalska i Maciej Dowbor. A uczestników trzeba szukać takich, którzy realnie są w zasięgu producentów, a jednocześnie ich rozpoznawalność i popularność nie jest minimalna. Uważam, że nie ma co na siłę szukać 11 uczestników. Wystarczy 10, ale interesujących. Obok tej trójki np. siatkarz Krzysztof Ignaczak, dziennikarz Maciej Orłoś oraz aktorka i prowadząca program Pozytywka na Super Polsacie Alżbeta Lenska, piosenkarka i blogerka znana głównie młodszym widzom Saszan, która sama przyznaje, że chętnie wystąpiłaby w Tzg. A także aktor Konrad Darocha- najlepiej w parze z Agnieszką Kaczorowską, bo w serialu Klan grają małżeństwo i taki duet na parkiecie byłby ciekawy. No i aktorki: Monika Mazur czyli Martyna z Na sygnale i Aleksandra Zienkiewicz czyli Kinga z polsatowskiej Pierwszej miłości.

    18.11.2018 14:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×