"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 11. Kazimierz Mazur wygrał wcielając się w Marylin Monroe! Czego nauczył się w programie?

W finale 11. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" czwórka uczestników walczyła o główne trofeum: Katarzyna Dąbrowska, Elżbieta Romanowska, Antek Smykiewicz i Kazimierz Mazur. Wygrał Kazik, który na swoją finałową metamorfozę wybrał ikonę seksu, Marylin Monroe!

Multimedia

Finał 11. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" należał do Kazimierza Mazura. Aktor od początku nie ukrywał, że udział w tym programie był jego marzeniem od dawna i to on sam zgłosił się na casting. Na swoją finałową metamorfozę wybrał Marylin Monroe i piosenkę "Bye Bye Baby".

Ryszard Riedel czy Marylin Monroe? Jedno z nich wygrało główną nagrodę w 11. edycji show Polsatu!Zobacz więcej

Występ Kazika powalił jurorów na kolana. - To jest niemożliwe, co ty tutaj wykonujesz. Twoje poczucie humoru, zazdroszczę twojej rodzinie, że mają kogoś takiego na święta. Po prostu jesteś tak znakomity, tak promieniuje z ciebie ten żart, taki niewymuszony, wiesz, który jest na niebywałym poziomie intelektualnym. Naprawdę jestem twoim fanem. Brawo – powiedziała Małgorzata Walewska. Nie było wyjścia - trzeba było przyznać Kazikowi Złotą Twarz i 100 tys. zł na wybrany cel charytatywny.

Kazik przyznaje, że udział w "Twoja twarz brzmi znajomo" był dla niego wielkim przeżyciem. Wskazuje też, że dzięki niemu nauczył się śpiewać! W jaki sposób przygotowywał się do finałowego występu? Co jeszcze dał mu program? Zobacz wideo!

Katarzyna Skrzynecka komentuje finał 11. edycji. Dobrze, że wygrał Kazik Mazur?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Waldi (gość)

    Jestem owszem zaskoczony że to Kazik Mazur wygrał 11 sezon programu "twoja twarz brzmi znajomo" ale nie mam o to pretensji do Jury że tak zdecydowali choć owszem byłem przekonany że albo wygra Kasia Dąbrowska albo Eka Romanowska których metamorfozy były na najwyższym poziomie chciano jednak inaczej i cieszę się Kazik Wygrał Brawo Kazik. Łezka w oku się kręci że tak wspaniała edycja programu "twoja twarz brzmi znajomo" z tak wspaniałymi ludźmi dobiegła końca i już nie będzie można podziwiać ich zjawiskowych metamorfoz choć myślę że ta edycja zostanie zapamiętana na bardzo długo i ci ludzi również. Czekam już z niecierpliwością na 12 edycja programu "twoja twarz brzmi znajomo" i nowych ludzi chciałbym również podkreślić że jest bardzo fajne to że wygrane z każdego odcinka i z finału również są przekazywane na cele charytatywne oraz że w tym programie nie ma nie zdrowiej rywalizacji pomiędzy ludźmi chciałbym również podkreślić że mi się również podoba to że jury pod koniec każdego odcinka tańczy z uczestnikami bawi się z nimi i prowadzący również i nie ma sztywnego siedzenia za jurorskim stołem to jest również piękne.

    20.05.2019 09:40
  • panowie rządzą (gość)

    Na 11 edycji 7 razy wygrywali panowie, a tylko 4 razy panie. Kazik był zaskoczony swoją wygraną. Z jednej strony może to i trochę zaskakujące, a z drugiej nie. Decyzja jury nieprzewidywalna. I dobrze. Finałowe wykonanie absolutnie do zapamiętania. Nie górnolotne, ale z ikoną w roli głównej. Kazik jest też pierwszym zwycięzcą, który wygrał z 4 lokatą punktową. Filip Lato jako jedyny wygrał zajmując w tabeli punktowej 3 miejsce. Z drugim wynikiem punktowym wygrywali : Kasia Skrzynecka, Bartek Kasprzykowski, Marysia Tyszkiewicz, Mateusz Ziółko. To są dowody na to jak duże znaczenie ma występ finałowy. Jednak najwięcej zwycięzców to ci którzy brylowali w tabeli punktowej i do finału wchodzili z pierwszego miejsca. Najlepsi i w całym programie i w finale. Są to: Marek Kaliszuk, Stefano Terrazzino, Ola Szwed, Kasia Popowska, Kacper Kuszewski. :)

    19.05.2019 16:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×