"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 12. Emilia Komarnicka-Klynstra i Robert Koszucki kolejnymi uczestnikami? Kto jeszcze?

Giełda nazwisk uczestników kolejnej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" już ruszyła! Wiemy, kto się w niej pojawi! Sprawdźcie!

Multimedia

Znamy już coraz więcej szczegółów dotyczących nowej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo"! Na oficjalnym fanpage'u show pojawiła się informacja, że do Eweliny Ruckgaber, dołączy wokalista Łukasz Zagrobelny!

Znamy pierwszego potwierdzonego uczestnika show!Zobacz więcej

Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek! Według magazynu SHOW w popularnym programie Polsatu wystąpi także gwiazda znana z serialu "Na dobre i na złe" - Emilia Komarnicka-Klynstra! Aktorka pojawiła się na tegorocznym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu i udowodniła, że świetnie śpiewa, więc na pewno poradzi sobie w show "Twoja twarz brzmi znajomo"! Okazuje się, że do udziału w tym programie namówiła ją... Stanisława Celińska!

Ona była decydujący głosem. Do udziału w programie namawiało mnie wiele osób, ale takiego autorytetu, jak ona, się nie ignoruje! - zdradziła aktorka w rozmowie z "SHOW".

Emilia Komarnicka-Klynstra ma konkurować z Robertem Koszuckim, swoim kolegą z serialu "Na dobre i na złe"! Aktora mogliśmy oglądać już w innym programie Polsatu - w "Tańcu z Gwiazdami". Podobno serialowy doktor Konica nie stresuje się udziałem w "Twoja twarz brzmi znajomo".

Choć nie jest to jeszcze pewne, to prawdopodobnie w nowej edycji zobaczymy także wokalistę - Adama Strycharczuka!

Czekacie na nową edycję?

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan uczestnikami 10. edycji "Tańca z gwiazdami" w Polsacie?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Czego Kazik Mazur nauczył się w "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×