"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 12. - uczestnicy. Gwiazdy "Na dobre i na złe" oraz "Gliniarzy" w nowej edycji! Kto jeszcze?

Uczestnicy 12. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" są już znani! Telewizja Polsat sukcesywnie podaje nazwiska gwiazd, które wystąpią w najnowszej edycji muzycznego show. Wśród nich są m.in. aktorzy seriali "Na dobre i na złe" oraz "Gliniarze". Sprawdźcie, kto wystąpi w 12. sezonie "Twoja Twarz brzmi znajomo".

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 12. - uczestnicy

"Twoja twarz brzmi znajomo" powraca na antenę Polsatu jesienią 2019 roku. W show udział bierze 8 gwiazd - aktorzy, muzycy, kabareciarze - każdy, kto kocha śpiewać i nie ma problemu z wcielaniem się w innych znanych artystów.

Barbara Kurdej-Szatan w kolejnej edycji? Co na to Rafał Szatan? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na liście uczestników 12. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" są m.in. aktorzy, znani z serialu "Na dobre i na złe" - Emila Komarnicka-Klynstra oraz Robert Koszucki, który jakiś czas temu występował w innym show Polsatu - "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Kto jeszcze pojawi się na scenie? Zobaczcie w naszej galerii!

Program "Twoja twarz brzmi znajomo" zadebiutował na antenie Polsatu wiosną 2014 roku. Wyemitowano już ponad 100 odcinków show. Wśród zwycięzców programu znaleźli się m.in. Stefano Terrazzino, Aleksandra Szwed, Kasia Popowska, Filip Lato i Mateusz Ziółko. Poprzednią edycję wygrał Kazik Mazur.

Kazimierz Mazur wygrał wcielając się w Marylin Monroe! Czego nauczył się w programie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Kacper Kuszewski o "Twoja twarz brzmi znajomo"

Komentarze

Skomentuj
  • ! (gość)

    Oby było dużo premierowych postaci.

    05.09.2019 20:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×