"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 8. Zapłakana Anna Dereszowska pokazuje rozklejającą się twarz po finale! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Anna Dereszowska szła jak burza przez program "Twoja twarz brzmi znajomo". W ostateczności jednak nie wygrała. Czy jest zawiedziona?

Multimedia

W finale 8. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" Anna Dereszowska przeistoczyła się w Edith Piaf i przejmująco zaśpiewała utwór "Padam... Padam".

Kacper Kuszewski o swoim operowym śpiewie: To chyba wrodzony talent [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Finałowe wykonanie Dereszowskiej zostało nagrodzone przez jurorów oklaskami na stojąco. – To był moim zdaniem najlepszy twój występ i fantastycznie, że on ma miejsce w finale – mówił Bartek Kasprzykowski. To dodatkowy komplement, bo przypomnijmy, że Anna Dereszowska wygrała aż dwa odcinki z rzędu. Czy zatem spodziewała się, że wygra też w finale?

- Zaśpiewanie tej piosenki kosztowało mnie potwornie dużo, bo jest bardzo emocjonalna... Ale przede wszystkim świadomość tego, że to już koniec i że więcej się z państwem nie spotkam jest bardzo, bardzo przykra - tłumaczyła nie kryjąc łez aktorka. Anna Dereszowska pokazała nam też, jak... rozpada się jej twarz! Musicie to zobaczyć!

Uczestnicy o blaskach i cieniach zmiany płci w programie [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mimi (gość)

    Super występ Anny Dereszowskiej i całkowicie zasłużona wygrana Kacpra Kuszweskiego Mój Ulubiony program ciekawe czy będzie kolejna edycja

    14.11.2017 13:08
  • Taco Hemingway (gość)

    Bardzo ładne wykonanie

    13.11.2017 16:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×