"Twoja twarz brzmi znajomo". Syn Michała Wiśniewskiego leżący w trumnie. Xavier Wiśniewski we wstrząsającym teledysku z siostrą znanego aktora

Xavier Wiśniewski, który jest synem Michała Wiśniewskiego i Mandaryny, wzorem rodziców postanowił spróbować szczęścia w branży muzycznej. Aktualnie trwają zdjęcia do jego najnowszego teledysku, w którym postawił zszokować swoich fanów.

Multimedia

Kim jest Xavier Wiśniewski?

Xavier Wiśniewski jest synem jednej z najpopularniejszych par, które kiedykolwiek istniały na polskim rynku muzycznym - Michała Wiśniewskiego i Mandaryny. Jest on najstarszym dzieckiem swojego ojca i czerwcu br. skończy 20 lat. Wzorem swoich rodziców, Xavier również chce zrobić muzyczną karierę. Prywatnie jest on związany Weroniką Fabijańską, siostra znanego aktora Sebastiana Fabijańskiego. Partnerka Xaviera czynnie go wspiera w rozwoju jego kariery muzycznej. Pełniła ona rolę reżyserki w najnowszym teledysku syna Michała Wiśniewskiego, którego aktualnie możemy oglądać w roli jurora programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Aktor walczył z poważną chorobą. "Czuję, że jestem słabszy"Zobacz więcej

Nowy teledysk Xaviera Wiśniewskiego

Aktualnie Xavier Wiśniewski nagrywa teledysk do piosenki "Bies", który ma miejsce w opuszczonym teatrze w Warszawie. Całość jest utrzymana w wyjątkowo mrocznym klimacie. Na zdjęciach z planu, możemy zobaczyć syna Michała Wiśniewskiego pośród ciemności leżącego w trumnie. Można również zauważyć, że w pracach nad teledyskiem czynnie pomagała mu jego dziewczyna Weronika, a także jej znany brat Sebastian Fabijański. Aktor miał na planie sprawować "pieczę artystyczną" nad całym projektem. Finalny efekt prac będzie można zobaczyć w kwietniu tego roku.

Zobacz naszą galerię i sprawdź, jak wyglądały prace nad najnowszym klipem Xaviera Wiśniewskiego:

Zobacz galerię

Członkowie zespołu podzielili się smutną wiadomością. Nie żyje ojciec wokalistyZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Mada (gość)

    To przecież jest chore.Na siłę uszczesliwiaja swoje pociechy.Przeciez czerwony nie ma wogole głosu, sam.o tym kiedyś powiedział to po kim jego synek ma to odziedziczyć.No.chyba, że dzieciorobstwo.Wisniewski szmatławiec.Pamietam go jak śpiewał dla Niemców.Sprzedawczyk I czerwony debil.

    23.03.2022 12:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×