"Twoja twarz brzmi znajomo". TVP przygotowuje podobne show! Na czym będzie polegało? [ZDJĘCIA]

Sukces programu "Twoja twarz brzmi znajomo" dał do myślenia innym stacjom telewizyjnym. Podobno TVP już przygotowuje podobne show! Na czym będzie polegało? Kto je poprowadzi? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Sukces programu "Twoja twarz brzmi znajomo" był wielkim zaskoczeniem. Formuła programu, w którym gwiazdy muszą jak najwierniej odwzorować - wokalnie, ruchowo i wizualnie - znane postacie z rynku muzycznego, nie przekonywała do siebie wielu. Szybko okazało się, że dzięki polsatowskiemu show, mamy poznać wielkie talenty naszego show biznesu i przy okazji świetnie się bawić. Dodatkowo, wszystkie wygrane są przekazywane na cele charytatywne.

TOP15 najczęściej oglądanych metomorfoz uczestników!Zobacz więcej

Jak podaje dwutygodnik Flesz, TVP przygotowuje podobny program do "Twoja twarz brzmi znajomo"! Różnica będzie tylko taka, że gwiazdy nie będą w nim śpiewać, tylko tańczyć. Nowe show jest wzorowane na holenderskim formacie Dance Dance Dance. W każdym odcinku zobaczmy rywalizację ośmiu par - będą je tworzyć gwiazdy i profesjonalni tancerze. Ich zadaniem będzie odtworzenie układów tanecznych znanych z teledysków. Castingi do programu już trwają.

Jak twierdzi informator Flesza prowadzącą nowego show może zostać Marcelina Zawadzka. Podobno nadaje się do tego idealnie - jak mówią jej współpracownicy. Miss Polonia 2011 jest już doświadczona w tej kwestii - w końcu współprowadziła "The Voice of Poland", "Bake off - Ale ciacho!" czy "Pytanie na śniadanie".

Program zobaczymy prawdopodobnie już wiosną! Będziecie go oglądać?

Gabi przechodzi załamanie! Popełni samobójstwo?! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJECIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • połączenie programów Twoja twarz brzmi znajomo i Tańca z gwiazdami (gość)

    Nie zdziwię się jeśli twórcy programu będą chcieli zaprosić do współpracy Stefano Terrazzino, który ma doświadczenie zarówno w TTBZ jak i TZG. Oczywiście z uwagi na to, że jest profesjonalnym tancerzem raczej w charakterze partnera gwiazdy. Stefano na razie zrobił sobie przerwę od TZG, a taki program byłby dla niego nowym wyzwaniem. Jak sam często powtarza, lubi wyzwania i ich poszukuje. Dlatego myślę, że jeśli produkcja TZG chciałaby go przekonać do powrotu tam musiałaby mu dać partnerkę, która stanowiłaby dla niego wspomniane wyżej wyzwanie. I była interesującą osobowością. Ciekawą parę stanowiłby z aktorką Kasią Smutniak: ona- Polka, która robi karierę we Włoszech, on- Włoch, który robi karierę w Polsce.

    11.12.2018 15:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×