"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Uczestnicy 12. edycji o zmianie płci. Czy szpilki i zmiana barwy głosu to największe wyzwanie?

Jednym z największych wyzwań w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest zmiana płci. Jak uczestnicy 12. edycji programu radzą sobie z tym problemem? Co okazało się największą przeszkodą?

Multimedia

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" sezon 12. od 7 września o godz. 22:00 w Polsacie - sprawdź program tv

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pojawi się ponownie w jesiennej ramówce Polsatu. To już 12. edycja programu, a jego popularność wcale nie maleje.

Jednym z największych wyzwań, z którym muszą zmierzyć się uczestnicy jest zmiana płci. Spytaliśmy uczestników 12. edycji, jak sobie radzą z tym zadaniem. Czy panom największy problem sprawiają szpilki, a paniom męska tonacja?

Uczestnicy 12. edycji o swoim udziale w programie. Kto jest fanem show, a kogo namawiali znajomi?Zobacz więcej

Łukasz Zagrobelny wyznał, że kiedy pierwszy raz założył buty na obcasie, to nie mógł zrobić kroku.

Pamiętam pierwszy raz, kiedy założyłem ten bardzo wymagający obuw, to przez 15 minut nie mogłem zachować równowagi i zacząłem zadawać sobie pytanie, jak kobiety chodzą na takich szpilkach?

Katarzyna Ptasińska nie ukrywała ekscytacji z możliwości wcielenia się w mężczyznę, a Ewelina Ruckgaber przyznała, że dla niej nie ma to znaczenia, czy wciela się w kobietę czy w mężczyznę. Co jeszcze powiedzieli nam uczestnicy 12. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • typowanie wcieleń (oczywiście premierowych) (gość)

    Emilia Komarnicka- Ewa Bem, Ewelina Lisowska- Natalia Szroeder (może z piosenką Parasole albo Nie mów nic, bo są tam fajne choreografie), Ewelina Ruckgaber- Natalia Kukulska, Katarzyna Ptasińska-Ewelina Lisowska :), Łukasz Zagrobelny- Stefano Terrazzino, Jeremi Sikorski- Filip Lato, Adam Strycharczuk- Mrozu, Robert Koszucki- Łukasz Zagrobelny :).

    05.09.2019 20:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×