"Twoja twarz brzmi znajomo". Viki Gabor odpowiada internautom! "Mogę im pokazać moje oceny"

Od momentu potwierdzenia uczestnictwa Viki Gabor w najnowszej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" internet wrze. Część komentujących zarzuca, że artystka jest za młoda, aby wcielać się w różnych artystów, inni natomiast martwią się jej edukacją. Co na ten temat myśli sama Viki Gabor? - Mogę pokazać moje oceny - odpowiada młoda artystka.

Multimedia

Viki Gabor najmłodszą uczestniczką "Twoja twarz brzmi znajomo"

Piosenkarka Viki Gabor została najmłodszą uczestniczką 16. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Ona sama postrzega to jako wspaniałą okazję i zaszczyt. - Pomoże mi ten program w tym, co robię. Tam są choreografie, intensywne ćwiczenia wokalne, więc może mi to bardzo dużo dać, nawet pewności siebie - powiedziała w rozmowie z reporterem serwisu Pomponik.pl.

Podział w sieci

W sieci opinie na temat jej uczestnictwa są podzielone. Część uważa, że tak młoda osoba nie powinna występować w programie, który wymaga wcielania się w różnych artystów, nierzadko starszych i z racji wieku - różnie zachowujących się na scenie, niekoniecznie w sposób który powinno naśladować tak młoda osoba.

Będzie najmłodszą uczestniczką w historii show! Fani programu nie szczędzą produkcji słów krytyki Zobacz więcej

Część internautów martwi się także edukacją młodej artystki i w różny sposób wyrażają swoje obawy. Wielu wskazuje, że nie będzie miała czasu na naukę, a w jej wieku to właśnie jest najważniejsze.

Te komentarze są śmieszne. Nie ma czym się martwić, ja naprawdę daję sobie radę ze szkołą, regularnie mam lekcje, cały czas ktoś do mnie dzwoni i nadrabiam, więc mogę im pokazać swoje oceny - podsumowała Viki Gabor w rozmowie z reporterem Pomponik.pl, Dawidem Glinką.

Artystka nie kryje, że napastliwe komentarze, w których internauci pytają gdzie jest jej mama i dlaczego pozwala jej na opuszczanie lekcji, są dla niej przykre i oburzające. Zwłaszcza, że artystka nie zaniedbuje szkoły i jest na bieżąco z materiałem. Ona sama nie widzi powiązania między szkołą i programem, bo w jej opinii jedno nie stoi na przeszkodzie drugiemu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • . (gość)

    Jednak sugerowany wcześniej skład uczestników ttbz16 stopniowo się potwierdza.

    20.01.2022 12:39
  • Małgorzata (gość)

    A Roksi Węgiel jak sie wyrobiła i tez brała udział w programie Dance Dance i wam to nie przeszkadzalo a Viki chce sie zmierzyc czy podoła ze starszymi wygrac i nie trzeba jej odrazu krytykować.

    19.01.2022 15:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×