"Ty" - 2. sezon będzie jeszcze bardziej przerażający! Widzowie o wrażliwych żołądkach mogą mieć problem!

Jaki będzie 2. sezon serialu "Ty"? Showrunnerka produkcji - Sera Gamble zapewnia, że w nowych odcinkach pojawią się sceny, które będą bardziej przerażające niż wszystko, co do tej pory widzieliśmy w serialu. Widzowie o wrażliwych żołądkach mogą mieć problem! Sprawdźcie, jak potoczą się losy Joe Goldberga, w którego wciela się Penn Badgley.

Multimedia

Wygląda na to, że przeprowadzka na Zachodnie Wybrzeże nie wpłynie najlepiej na Joe Goldberga, głównego bohatera serialu "Ty" Netflixa. W drugim sezonie postać, w którą wciela się Penn Badgley przeniesie się do Los Angeles. Tam pozna nową dziewczynę, z którą zapragnie być na zawsze. Przeszłość jednak nie da o sobie zapomnieć, a Joe zrobi wszystko, by nowa ukochana nie odkryła prawdy o tym, czego dopuścił się w Nowym Jorku.

Showrunnerka serialu - Sera Gamble ujawniła, że drugi sezon "Ty" będzie mroczniejszy, a przystojny psychopata w Los Angeles pokaże zupełnie nowe oblicze. Nowe odcinki mogą też okazać się sporym problemem dla osób o wrażliwych żołądkach.

Przychodzi mi do głowy co najmniej jedna scena, która jest gorsza i straszniejsza niż wszystko to, co mieliśmy w 1. sezonie. - powiedziała Gamble serwisowi TV Guide.

Poznajcie nową obsesją stalkera. Oto nowa bohaterka!Zobacz więcej

Sera Gamble dodała, że chodzi tutaj o 2. odcinek nowego sezonu, w którym Joe będzie zmuszony zrobić coś, czego tak naprawdę nie chce robić. Drugi sezon "Ty" będzie oparty na kolejnej książce Caroline Kepnes, zatytułowanej "Hidden Bodies". Data premiery nowej odsłony "Ty" nie została jeszcze potwierdzona, ale spekuluje się, że nowe odcinki pojawią się na Netflix już jesienią 2019 roku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×