"Tylko nie mów nikomu". Rapujący ksiądz Adam Anuszkiewicz dissuje zwolenników filmu braci Sekielskich!

Dyskusja wokół filmu braci Sekielskich pt. "Tylko nie mów nikomu" nie słabnie. Z jednej strony pojawiają się gromy oburzenia na Kościół katolicki, ale nie brakuje też głosów twierdzących, iż film "Tylko nie mów nikomu" jest jedną z odsłon ataku na Kościół w Polsce... Wydaje się, że zwolennikiem tej ostatniej teorii jest rapujący ksiądz Adam Anuszkiewicz. Zresztą zobaczcie sami.

Multimedia

Ksiądz Adam opublikował na portalu YouTube swój utwór pt. "Tylko nie mów nikomu", gdzie w opisie czytamy:

...ci, co myślą, że są od Kościoła ekspertami nie przekroczą jego progów swoimi nogami...

"Tylko nie mów nikomu". Nie było wytrysku, nie było problemu. Dokument Tomasza Sekielskiego o pedofilii w Kościele katolickim porusza i szokuje!Zobacz więcej

Anuszkiewicz stara się... usprawiedliwić fakty pokazane w filmie Sekielskich, twierdząc, że to nic innego jak uprawianie polityki. Oczywiście, w treści utworu nie zabrakło również odniesień do patriotyzmu, aborcji, eutanazji, a także... ataku na telewizję TVN.

Jak oceniacie utwór księdza Adama Anuszkiewicza? Zgadzacie się z ostatnim wersem, że "Kościół się nie zawali, bo w nim Jezus żyje"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • kk (gość)

    Biały spust, ubrudził czarną sutanne przy waleniu konia ręką dziecka wyśpiewuje hosanne Jade limuzyną, choć nie powinienem, bo wypiłem mszalne wino wystrzelałem cały magazynek spermy, pięciolatka ma już limo Komunistka na ekstra hajs niechętna, dobry panie Boże! Może tamta będzie chciała, jeśli ta nie może? Jak początek miesiąca, to naprawa dachu jak koniec miesiąca, to chowam kogoś do piachu 6 zer, na rozgłośni chciałbym zrobić 6 zer Biskup pyta "Czy chcę dalej ruchać dzieci?" mówię "bardzo proszę!" a on na to, że parafie mi zamienić może!

    24.05.2019 11:41
  • ciotka Halina co pupę wypina (gość)

    klecho idź liczyć barany...

    23.05.2019 18:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×