"Tylko nie mów nikomu". Tomasz Sekielski nakręcił film o pedofilii w Kościele katolickim! Będzie mocniejszy niż "Kler" Smarzowskiego?

Dziennikarz Tomasz Sekielski, który po drodze napotkał na wiele problemów, w końcu dopiął swego i zrealizował film o pedofilii w Kościele katolickim. W sieci właśnie pojawił się zwiastun obrazu pt. "Tylko nie mów nikomu". Będzie mocniejszy niż "Kler" Smarzowskiego?

Multimedia

"TYLKO NIE MÓW NIKOMU" - SEKIELSKI NAKRĘCIŁ FILM O PEDOFILII WŚRÓD KSIĘŻY

"Tylko nie mów nikomu" to film dokumentalny autorstwa Tomasza Sekielskiego, w którym głos oddaje ofiarom polskich księży. Jak duża jest skala pedofilii w Kościele katolickim? Co księża robili, aby zamknąć usta swoim ofiarom? Tego wszystkiego dowiemy się filmu "Tylko nie mów nikomu".

Widzowie komentują nowy film Wojciecha Smarzowskiego! Obraża wiarę? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tomasz Sekielski miał ogromne problemy, ale dokończyć film, jednak udało się to dzięki zbiórce pieniędzy na portalu Patronite. Z pewnością wielu zależało, aby film nigdy nie ujrzał światła dziennego. W sumie nic dziwnego, skoro dziennikarz zapowiada, że w filmie w kontekście pedofilii padną nazwiska znanych kościelnych hierarchów.

Premiera filmu "Tylko nie mów nikomu" odbędzie się 1 maja. Film będzie można za darmo obejrzeć na YouTube.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×