"Ucho Prezesa" Showmax. Serial satyryczny Roberta Górskiego i Kabaretu Moralnego Niepokoju [GDZIE OGLĄDAĆ "UCHO PREZESA" ONLINE, YOUTUBE?]

"Ucho Prezesa" Showmax - serial satyryczny Roberta Górskiego i Kabaretu Moralnego Niepokoju cieszy się sporą popularnością. Gdzie oglądać "Ucho Prezesa" online? Sprawdź najważniejsze informacje dotyczące serialu Showmax "Ucho Prezesa".

Multimedia

"Ucho Prezesa" - Showmax w 2017 roku, kilka tygodni po premierze serialu w serwisie YouTube, przejął internetowy serial satyryczny Roberta Górskiego i Kabaretu Moralnego Niepokoju. Produkcja cieszyła się wtedy ogromnym zainteresowaniem, serial "Ucho Prezesa" i jego kolejne odcinki były szeroko komentowane nie tylko w Internecie, ale również w ogólnopolskich mediach. Niektóre odcinki na pewno widzieli członkowie partii rządzącej, którzy są pierwowzorami dla postaci pojawiających się w "Uchu Prezesa". - Tam nie ma pozytywnych bohaterów. Jakoś trzyma się tylko Prezes. Cała reszta to, albo osoby niespełna władz umysłowych, albo integralne kanalie - zauważył swego czasu prezes TVP, Jacek Kurski.

"Ucho Prezesa" zadebiutowało na YouTube w styczniu 2017 r. Pierwsze 13 odcinków można było oglądać bezpłatnie na YouTube. Dwa ostatnie odcinku sezonu są natomiast dostępne tylko dla użytkowników serwisu Showmax.com.

Jacek Kurski o serialu: Nie ma pozytywnych bohaterów, Górski był bardziej łaskawy dla TuskaZobacz więcej

"Ucho Prezesa" - odcinki:

Ilość odcinków była uzależniona od oglądalności. Początkowo serial Roberta Górskiego rozpisany był na cztery epizody, ale twórcom udało się znaleźć finansowanie i mogli kontynuować produkcję. 1. sezon "Ucha Prezesa" składa się z 14 odcinków plus dwa dodatkowe odcinki dostępne jedynie dla użytkowników Showmax. 2. sezon "Ucha Prezesa" liczy 12 odcinków i dwa odcinki specjalne. Seria pokazywana była zarówno na Showmax, jak i w serwisie Youtube, ale z tygodniowym opóźnieniem. 3. sezon "Ucha Prezesa" to 14 odcinków oraz dwa epizody specjalne. "Ucho Prezesa" Showmax to w sumie 44 odcinki.

"Ucho Prezesa" trafiło również do telewizji. W grudniu 2017 roku w mediach pojawiła się informacja, że Telewizja WP otrzymała od platformy Showmax wyłączne prawa telewizyjne nadawania 16 odcinków pierwszego sezonu produkcji oryginalnej Showmax – Ucho Prezesa i 14 odcinków drugiego sezonu. Umowa przewidywała także współpracę przy emisji kolejnych serii hitu platformy Showmax. W ramówce Telewizji WP serial "Ucho Prezesa" jest jedną z najchętniej oglądanych pozycji. Na YouTube średnia liczba odsłon to 4,8 mln.

"Ucho Prezesa". Robert Górski w centrum dowodzenia Polską. Jak oceniamy polityczny miniserial?Zobacz więcej

"Ucho Prezesa" - obsada

W stałej obsadzie "Ucha Prezesa" Showmax znaleźli się: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska i Paweł Koślik. Na drugim planie pojawią się Michał Czernecki, Sebastian Stankiewicz, Magdalena Smalara, Anna Smołowik, Agnieszka Pilaszewska czy Tomasz Sapryk i Lesław Żurek. Satyryczna produkcja jednak gościnnymi występami stoi. W "Ucho Prezesa" pojawili się już m.in. Cezary Pazura, Andrzej Seweryn, Katarzyna Żak, Cezary Żak, Jolanta Fraszyńska czy Michał Żebrowski.

"Ucho Prezesa 3":

"Ucho Prezesa" - 3. sezon satyrycznego serialu zadebiutował na platformie Showmax w czwartek 15 marca. Premiera w Telewizji WP odbyła się w niedzielę 18 marca, a na kanale YouTube w czwartek 22 marca. Co wydarzyło się w 3. sezonie "Ucha Prezesa"? Po noworocznych zmianach, zrekonstruowany rząd staje przed wieloma wyzwaniami. Politycy odsunięci od władzy muszą sobie jakoś poradzić w nowej sytuacji. Do nowych władz będzie należało zmierzenie się nie tylko z problemami poprzednich, lecz również z zupełnie nowymi kłopotami. W dodatku politycy, którzy zasiadają na stołkach za granicą, przypomną sobie o rządach w kraju... Zrekonstruowany rząd to także rekonstrukcja relacji pozapolitycznych, które mogą przynieść niespodziewane efekty. A nad tym wszystkim musi zapanować szeregowy Prezes, zewsząd otoczony przez wrogów.

Mariusz wygląda teraz inaczej, ma mundur i zajął miejsce tzw. Krokodyla, więc będzie to miało swoje konsekwencje scenariuszowe. Oczywiście w międzyczasie dokonała się również rekonstrukcja całego rządu, co trochę nas na początku zmartwiło, bo zrobiło nam się szkoda niektórych znakomitych postaci. Dlatego też postanowiliśmy z nich nie rezygnować i zobaczymy je w nowym sezonie, ale w zupełnie nowym entourage. Siłą rzeczy pojawią się również nowe osobistości ze świata polityki. W role te wcielą się znakomici polscy aktorzy – mówił Robert Górski.

W 3. sezonie serialu "Ucho Prezesa" Showmax pojawili się m.n. Agnieszka Więdłocha i Krzysztof Wieszczek jako państwo Lewandowscy, Hanna Śleszyńska jako ambasador Izraela, Jowita Budnik, Anna Próchniak i Magdalena Schejbal jako kobiety opozycji czy Artur Barciś i Jolanta Fraszyńska jako Jan Maria Rokita i jego żona Nelly.

Konkurent Netfliksa czy telewizji premium? Jak prezentuje się oferta, cena i jakość? [KOMENTARZ]Zobacz więcej

"Ucho Prezesa" - YouTube:

Przygoda widzów z serialem "Ucho Prezesa" rozpoczęła się na YouTube. To właśnie w tym serwisie ukazały się pierwsze cztery odcinki serialu Roberta Górskiego. Obecnie serial dostępny jest również na Showmax.com, poszczególne odcinki emituje również Telewizja WP. Na YouTube dostępne są wszystkie odcinki 1. sezonu i 2. sezonu oraz 12 odcinków 3. sezonu "Ucha Prezesa", bez odcinków specjalnych.

Zobacz galerię

Robert Górski o Prezesie

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×