Uczestniczka "Projekt Lady" w 7. edycji "Top Model". Czy Magda Świderska ma szansę na karierę w modelingu? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Magda Świderska, czyli charakterna Ślązaczka z "Projekt Lady" próbowała swoich sił na castingu do 7. edycji "Top Model". Czy uczestniczka 2. edycji "Projekt Lady" chce zrobić karierę w modelingu?

Multimedia

Magda Świderska, uczestniczka 2. sezonu "Projekt Lady" wysłała nagranie na casting internetowy do 7. edycji "Top Model". -Chciałabym pokazać, że modelka nie tylko może nosić rozmiar 34. Ja czuję się seksowna, nosząc rozmiar 38 – mówi na nagraniu Świderska. Najprawdopodobniej nie udało jej się przejść do kolejnego etapu, ale to nie przeszkadza jej w kontynuowaniu kariery w internecie. Świderską obserwuje w social-mediach ponad 90 tys. fanów, a była uczestniczka "Projekt Lady" oprócz bycia influencerką, pracuje również jako modelka i hosstesa.

Joanna Krupa w nowej fryzurze i eleganccy jurorzy promują 7. edycję programu TVN! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W programie prowadzonym przez Małgorzatę Rozenek-Majdan, Magda Świderska dała się poznać jako charakterna Ślązaczka, uwielbiająca imprezy i bójki. W programie mówiła o sobie „weekendowy żul”. Pałac w Radziejowicach opuściła w 9. odcinku 2. sezonu "Projekt Lady" razem ze skonfliktowaną z nią Katarzyną Fik.

Na Instagramie Magdy Świderskiej można znaleźć mnóstwo seksownych, niekiedy roznegliżowanych zdjęć. Myślicie, że ma szansę na karierę w modelingu?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×