Uczestnik "Must be the music" do Piotra Roguckiego: Ja pana nie znam! [WIDEO]

Nowy juror "Tylko muzyka. Must be the music" Piotr Rogucki już w pierwszym odcinku musiał zmagać się z ludzką niewiedzą. W odpowiedzi na słowa krytyki usłyszał, od członka zespołu My Bike - "Ja pana nie znam, ale sprawdzę w interecie..." Piotr zachował spokój i profesjonalizm i nie dał się ponieść emocjom.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: VII EDYCJA "MUST BE THE MUSIC" ODC. 1. FENOMENALNY WYSTĘP PAULINY CZAPLI [WIDEO+ZDJĘCIA] ADAM SZTABA W "MUST BE THE MUSIC": TEMATU Z HANSA KLOSSA SIĘ NIE ZMIENIA! [WIDEO]

Piotr Rogucki, aktor i lider zespołu Coma, zastąpił w fotelu jurora Wojtka "Łozo" Łozowskiego. Jak się okazuje nie wszyscy uczestnicy znają twórczość Roguckiego, który może pochwalić się 20-letnim dorobkiem artystycznym, wieloma płytami i wyróżnieniami.

  • Nie ukrywam, że wolałbym te słowa od pana - nie znam pana - usłyszeć to od pana Adama - zakomunikował mu jeden z muzyków walczącego o sławę zespołu My Bike. Nowy juror nie czekał długo z ripostą.

CZYTAJ TAKŻE: MAMY PIERWSZY ZWIASTUN "MUST BE THE MUSIC" Z PIOTREM ROGUCKIM [WIDEO] KORA W ŚWIETNEJ FORMIE W SIÓDMEJ EDYCJI "MUST BE THE MUSIC" [WIDEO+ZDJĘCIA]

  • Nie ma znaczenia kochany czy mnie znasz czy nie. Jesteś w takiej sytuacji, że to teraz ja cię będę oceniał - odpowiedział mu Rogucki.

Zobaczcie jak zachował się nowy juror i jaki finał miała ta historia.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×