Uczestnik "Must Be The Music" gra na... pile [WIDEO]

Tak oryginalnego muzyka w "Must Be The Music" jeszcze nie było! Już w najbliższą niedzielę na scenie talent-show Polsatu zobaczymy Tadeusza Białego - rekordzistę Guinnessa w grze na... pile!

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: KUZYN PATRICII KAZADI W "MUST BE THE MUSIC" "SŁIT FOCIA" ROGUCKIEGO Z UCZESTNICZKĄ I TELEFON OD ŻONY W "MUST BE THE MUSIC" [WIDEO+ZDJĘCIA]

- Jest to instrument unikatowy. Nie każdy wie, że taki instrument w ogóle istnieje - mówi pan Tadeusz, który gry na pile nauczył się sam. Lata praktyki pozwoliły mu osiągnąć mistrzostwo w tej dziedzinie. W 2008 roku pan Tadeusz razem z 27 innymi "muzykami" (m.in. z Czech, Niemiec i z Ukrainy) zagrał koncert "Od Mozarta do Beatlesów", bijąc tym samym rekord Guinnessa w ilości wykonawców grających równocześnie na pile. Oprócz gry tym oryginalnym instrumencie pan Tadeusz rzeźbi meble w stylu barokowym. Jego największym marzeniem jest wydanie własnej płyty oraz zagranie koncertu na pile w towarzystwie orkiestry symfonicznej. Dodajmy że swoich sił w grze na pile próbował też juror Piotr Rogucki.

Jak brzmi piła? Koniecznie zobaczcie nasze wideo, a już w niedzielę o godzinie 20.00 w Polsacie dowiecie się czy ta niecodzienna propozycja muzyczna zachwyciła jurorów "Tylko Muzyka. Must Be The Music".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×