"Ugotowani" 15.05.2016, odcinek 12. W Warszawie uczestnicy ugotują po raz ostatni w tym sezonie! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Przed nami ostatni odcinek jubileuszowej, dziesiątej edycji "Ugotowanych"! Na koniec sezonu sprawdzimy, jak gotują warszawscy artyści. Będzie magicznie, muzycznie i z dużą ilością atrakcji. Przekonamy się, czy wyborne menu to rzeczywistość, czy może tylko iluzja. Zobaczymy także, kto wykorzysta wszystkie swoje talenty w drodze do zdobycia wymarzonej wygranej!

Multimedia

Tym razem o miano najlepszego powalczą: Katarzyna Bernaś – aktorka i youtuberka, znana między innymi jako wszędobylska Kaśka Zdrowaśka. Postać zwariowanej zakonnicy to ucieleśnienie absurdu i abstrakcji, które Kasia uwielbia. Poza aktorskimi wyzwaniami uparcie wprowadza do swojego życia zdrowe nawyki. Adrian Pruski – iluzjonista. Oprócz magii zajmuje się także ekwilibrystyką. Często można podziwiać jego występy na ulicach Warszawy. Jak na magika z krwi i kości przystało, Adrian jest osobą zdecydowaną i pewną siebie. Grzegorz Szyma – DJ. Już dawno odkrył, że grywanie na imprezach to świetny sposób na poznanie nowych koleżanek. Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych, dlatego wolne chwile poświęca na malowanie. Często też biega, bo w biegu zawsze powstają w jego głowie najlepsze pomysły. Gotowanie tylko dla siebie uważa za… nieetyczne. Anna Kołakowska – steperka. Wybijanie rytmu to całe jej życie. Uwielbia scenę i występy, ale chętnie też przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie innym. Jest typem obserwatora. Musi wpierw poznać drugiego człowieka, zanim przed nim się otworzy.

W tym odcinku przekonamy się, kto królika zoperuje, a kto wyciągnie go z kapelusza, u kogo zagra niepokorny Black Sabath oraz komu zawrócą w głowie magiczne sztuczki. Dowiemy się także, kto okaże się zombie, który zapragnie kupić czarną marchewkę…

Ostatni w tym sezonie odcinek "Ugotowanych" w niedzielę, 15 maja, o godz. 18:00 w TVN!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×