"Umów się ze mną. Take me out" odcinek 10. Półfinalista konkursu Mister Polski pójdzie na randkę? [WIZYTÓWKA SINGLA]

W finałowym "Umów się ze mną. Take me out" jednym z kandydatów na randkę jest Kuba - finalista wyborów Mister Warszawy 2018 i półfinalista Mister Polski 2017. Czy także od uczestniczek ostatniego odcinka dostanie wysokie noty?

Multimedia

"Umów się ze mną. Take me out" odcinek 10. w środę, 9.05.2018 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Sport to największa pasja Kuby. Właśnie z nim wiąże swoją przyszłość. - (…) Chciałbym też pomagać innym w osiągnięciu ich wymarzonej sylwetki, układać diety, plany treningów. Tak, zdecydowanie mam plan, żeby zostać trenerem - marzę o tym z całego serca - mówi przystojniak.

ART[64618[

Kuba kiedyś zbierał autografy i od ośmiu lat umie... żonglować. Na razie są to tylko piłeczki, ale myśli o tym, żeby zamienić je na inne przedmioty. Żonglerka pojawiła się w jego życiu przypadkiem. - Kiedy byłem młodszy, poszedłem do cyrku, zainteresował mnie jeden z artystów i postanowiłem, że spróbuję swoich sił i nauczę się najpierw żonglowania dwiema piłkami, a następnie trzema.

Kuba ma określony typ dziewczyny. - Szukam kobiety, która mnie zaintryguje, zainspiruje, ma ciekawą osobowość i ma w sobie "to coś". Najbardziej pociąga mnie kobiecość i opiekuńczość - te dwie cechy uwielbiam. Nienawidzę i nie toleruję szeroko pojętego chamstwa - u płci przeciwnej tym bardziej.

Co jeszcze mówi o sobie Kuba? Zobacz fragment programu!

Piotr Guma Gumulec najlepszym prowadzącym? Oto jego najzabawniejsze powiedzonka! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×