"Umów się ze mną. Take me out" odcinek 4. Asza, czyli jedna z najbardziej wybrednych uczestniczek. Co o niej wiemy? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Ona ich odrzuca, a oni ją wybierają! Kim jest tajemnicza Asza? To jedna z najbardziej wybrednych uczestniczek. Nawet prowadzący zauważył, że non stop wciska czerwony guzik!

Multimedia

"Umów się ze mną. Take me out" w środy o 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Asza Ewa z "Umów się ze mną. Take me out" egzotyczne imię zawdzięcza armeńskim korzeniom, bo, choć wychowała się w Stargardzie, jej rodzina pochodzi z Erewania. Jest wybredna, ponieważ, jak mówi: -Zawsze daję z siebie 101% we wszystkim co robię. Jestem „człowiekiem orkiestrą”. Od małego robię to, co może sprawić mi przyjemność i przy czym się nie nudzę. Kiedy miałam 4 latka chciałam zostać fryzjerką. Już mam certyfikat! – dodaje, śmiejąc się. Asza studiuję pedagogikę resocjalizacyjną, a w weekendy robi kurs kosmetyczny. -Kiedyś uczyłam się grać na instrumentach, ale nie wychodziło mi to idealnie, więc tylko śpiewam w chórze gospelowym “Cantore Gospel” w Stargardzie, który jest dla mnie szczególnym miejscem. Kocham koreańskie i japońskie dramy, mój ideał faceta to Lee Min Ho (koreański aktor). Jestem zafascynowana tą kulturą, strojami i wszystkim co się z nią wiąże. Najbardziej (jednak) kocham książki. W tym roku narzuciłam sobie ograniczenie, że mogę kupić w ciągu miesiąca jedną, bo już nie mam na nie miejsc. Jeszcze się nie dorobiłam własnej biblioteki - opowiada uczestniczka.

Chciałam, żebyś mi się podobał, naprawdę – powiedziała, kiedy w pierwszym odcinku zobaczyła Mateusza i szybko wcisnęła czerwony przycisk.

Innemu, Patrykowi, oznajmiła: -Wszystko byłoby ok., ale… ja nie palę! Jak można się całować z popielniczką? Ja się nie całuję z popielniczkami, więc wiesz… - dodała, mimo deklaracji Patryka, że dwa tygodnie wcześniej rzucił palenie. Kolejnemu kandydatowi, który próbował (choć trochę) bronić się przed zarzutami powiedziała: -Wszystko jest na „nie”. Nie ten wygląd, nie ten wzrost, myślałam, że może okulary coś zmienią, ale jeszcze pogorszyły… Kiedy Łukasz (z Kłodzka) zripostował, że „mały, ale wariat”, Asza odpowiedziała: -Do tego dochodzą głupie teksty…

Bliźniaczki szukają kandydatów na randkę. Kim są Iza i Daria? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Uczestniczka była również faworytką Armanda, który zapisał jej imię na karteczce. Jednak Asza wcisnęła czerwony guzik i nie dała mu szans. Asza jest także społecznikiem: -Działam w wolontariacie z niepełnosprawnymi “Szansa” w Stargardzie. Jest to świetna sprawa, bo jesteśmy jak rodzina. Nawzajem ładujemy swoje baterie i człowiek po naszych spotkaniach wychodzi z taką energią, że może góry przenosić – mówi. Czasem jednak i ona pozwala sobie na drobne niedociągnięcia: –Przyznaję, poza językiem polskim, nie potrafię mówić w żadnym innym. Jestem w tych 2% ludzi, którzy nie mają głowy do języków.

Jedno jest pewne, Asza jest „niepokojąco” szczera w tym, co robi. -Uważam, że w życiu trzeba się dużo uśmiechać i mówić to, co się myśli, nawet jeśli później człowiek żałuje. Za to nie zastanawia się potem, co by było, gdyby to powiedział.

W programie pojawi się prawdziwy ideał? Poznajcie Łukasza! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Teraz już lepiej rozumiemy, dlaczego Asza jest taka krytyczna, jeśli chodzi o uczestników. Czy, mimo wszystko, uda jej się pójść z kimś na randkę?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×