"Umów się ze mną. Take me out" odcinek 6. Przystojny Wojtek z lasu walczył o randkę! Jak wyszło? [FRAGMENT ODCINKA]

Tym razem o randkę zawalczył m.in. przystojny Wojtek! Czy wzbudził zainteresowanie singielek? Zobacz fragment 6. odcinka programu "Umów się ze mną. Take me out"!

Multimedia

"Umów się ze mną. Take me out" - sprawdź program tv

Wojtek jest przedsiębiorcą z branży przemysłu drzewnego. Lubi to, co robi. Las, w którym pracuje, daje mu wolność i energię. Twierdzi, że jest optymistą, a także ma w życiu niesamowite szczęście. Sam jest dla siebie szefem i jak mówi – ma dużo wolnego czasu.

Andrzej i Dorota wciąż się spotykają! Pierwsza poważna para w programie? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Oglądając film, trzeba przyznać, że Wojtek wzbudza zaufanie i sympatię. Czy tak samo odebrały go singielki w "Umów się ze mną. Take me out"? - Ma taki przyjemny głos, że mogłabym go ciągle słuchać - powiedziała Justyna. - Wszystko u Wojciecha gra - dodała Marta.

Po pierwszym materiale wideo, tylko trzy dziewczęta zrezygnowały z randki z Wojtkiem. Podobnie było po drugim filmie. Kiedy przyszedł czas na decyzje Wojtka, mężczyzna pozostawił w grze dwie panie: Jasię i Alex. Pytanie jakie im zadał to: Jaki miałybyście pomysł na wieczór gdybym miał dziś urodziny. Ostatecznie Wojtek postanowił iść na randkę z Alex! Co ciekawe, to właśnie Alex była jego "wymarzoną wypatrzoną"! To chyba przeznaczenie!

Przypomnijcie sobie wizytówkę Wojtka!

Klaudia Fedorczuk nago wkrótce na okładce jednego z magazynów! [ZDJĘCIA+WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×