Urodzinowy konkurs Telemagazynu rozwiązany! Sprawdź listę zwycięzców!

Urodzinowy konkurs Telemagazynu został zakończony. Bardzo wszystkim dziękujemy za udział w zabawie :) Sprawdźcie, kto otrzyma od nas tablet, a kto kosmetyki!

Multimedia

Kochani! Nie spodziewaliśmy się, że nasz konkurs urodzinowy będzie się cieszył takim zainteresowaniem! Zasypaliście nas świetnymi recenzjami, co sprawiło, że nasze jury spędziło dłuuugie godziny, obradując i burzliwie dyskutując nad wyborem najlepszych tekstów. W końcu po kilku dniach członkowie doszli do porozumienia i ogłaszają, że:

I miejsce Tablet ASUS Transformer TF300TG-IE004A - Kamila Goszczyńska

Jury podjęło decyzję jednogłośnie. Niezwykle osobista, przejmująca i oryginalna recenzja. W tym przypadku okazało się, że doświadczenie autorki z filmem stało się najlepszą rekomendacją dla samego obrazu. Świetnie napisana, subtelna, a jednocześnie ujmująca recenzja w swojej prostocie przekonała nas, że to właśnie jej autorce powinniśmy przyznać nagrodę główną.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ

Miejsce II - Tablet ASUS ME173X TABLET ANDROID - Teresa Kowalska

Do tego, że Wojciech Smarzowski robi dobre filmy, nie trzeba nikogo przekonywać. Rzadko jednak trafiają się tak dobre recenzje jego filmów. Tekst Teresy Kowalskiej na temat "Wesela" zdaniem jury oddaje istotę gorzkiego obrazu polskiego społeczeństwa, w którym nieodłącznym atrybutem każdej rodzinnej uroczystości jest alkohol. Smutna, lecz głęboka i przejmująca recenzja filmu połączona z diagnozą społeczną zostaje nagrodzona II miejscem.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ

Miejsce III - Tablet ASUS ME173X TABLETY ANDROID - Paweł Kiełtyka

Obok recenzji ambitnych filmów i popularnych seriali trafiła się prawdziwa perełka. Jury nie spodziewało się, że ktokolwiek zdecyduje się pokusić o ocenę programu "Enjoy The View Love Natalia". A jednak Paweł Kiełtyka zaskoczył nas zabawną, ironiczną, a jednocześnie bardzo trafną recenzją show Natalii Siwiec. Jury doceniło przede wszystkim ciekawy wybór, a także oryginalny humor i ciekawe spostrzeżenia dotyczące odbioru programu przez społeczeństwo.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ

Miejsce IV-X (kolejność alfabetyczna) - zestawy kosmetyków

Mariola Grafender - PRZECZYTAJ RECENZJĘ Anna Janik - PRZECZYTAJ RECENZJĘ Dorota Olejniczek - PRZECZYTAJ RECENZJĘ Katarzyna Sobczyk-Lenart - PRZECZYTAJ RECENZJĘ Anna Tucholska - PRZECZYTAJ RECENZJĘ Patryk Tyburek - PRZECZYTAJ RECENZJĘ Katarzyna Wnuk - PRZECZYTAJ RECENZJĘ

W tych recenzjach doceniliśmy oryginalność, ciekawe spostrzeżenia, zaskakujące obserwacje. Każda z nagrodzonych recenzji to przykład, jak pisać o filmach czy programach, by zachęcić innych do ich obejrzenia. Zabawne, intrygujące, zastanawiające - takie recenzje każdy po prostu lubi czytać!

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za udział w konkursie! Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie w celu ustalenia sposobu odbioru nagrody. Gratulujemy i zapraszamy do udziału w naszych kolejnych konkursach!

Komentarze

Skomentuj
 • Mateusz Aleksandrowicz

  Szanowny użytkowniku o nicku Telewidz. Przy wyborze nagrodzonych recenzji kierowaliśmy się oryginalnością języka i wybranego tematu. W zgodnej ocenie jury prace wyżej wymienionych finalistów były najlepsze.

  pozdrawiam w imieniu zespołu Telemagazynu,

  Mateusz Aleksandrowicz Brand manager serwisu Telemagazyn.pl

  10.04.2014 16:45
 • Telewidz (gość)

  hahahha widzę jaki konkurs ustawiony, wygrała koleżanka redaktorki serwisu buhahahaha

  10.04.2014 14:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×