Usta, usta: Wielki sukces serialu!?

Pomyśleliście, że chodzi o wysoką oglądalność?

Multimedia

Otóż serial nie miał jakichś rewelacyjnych wyników względem wysokiej oglądalności. Jak dowiadujemy się z doniesień Super Expressu, pod tym względem znalazł się dopiero na czwartym miejscu. Ale mimo takiego wyniku, powstaną kolejne dwa sezony serialu. Jak to możliwe?

Komercyjna telewizja wierzy, że zabawne perypetie bohaterów produkcji przyciągną jeszcze widzów, dlatego zrealizuje kolejne sezony.(se)

A Wy? Jesteście fanami serialu Usta, usta?

Komentarze

Skomentuj
  • Necia (gość)

    Jestem fanka tego serialu i oglądam go nawet z mężem. Pierwsze odcinki były bardzo zabawne, a potem zrobił się z nich dramat, a przecież to komedia. Jeśli kolejne serie będą równie zabawne to nie opuszczę żadnego odcinka :)

    18.06.2010 08:21
  • beata (gość)

    super.mozna sie posmiac przynajmniej.

    18.06.2010 07:01
  • iowa (gość)

    Himalaje żenady... jeśli mogę tak zeznać po fragmentach, ktore widziałam:(

    17.06.2010 20:57
  • stokrotka (gość)

    oczywiście ze tak ! niektóre odcinki są średnio ciekawe, ale generalnie aktorzy są świetni i lubię ich ogladać

    17.06.2010 20:47
  • ja:D (gość)

    ooo takkkkkkkkkkk

    17.06.2010 17:39
  • CLK32 (gość)

    Rewelacyjny film Wilczek ekstra i jego filmowy kolega suuuuuuuuuuupppppppppeeeeeeeerrrrrrrrr

    17.06.2010 15:45
  • ja (gość)

    też uważam, że serial jest fajny; akurat na godzinkę relaksu przed telewizorem

    17.06.2010 10:16
  • ... (gość)

    dziadostwo

    17.06.2010 08:20
  • elleshar (gość)

    Jak dla mnie serial jest zajeb..ty

    17.06.2010 00:03
  • Mariola (gość)

    Słabizna. Oryginalna angielska wersja była ciekawa, bo tam bohaterowie byli takimi zwykłymi, przeciętnymi ludźmi... A tu jakieś gwiazdeczki coś udają. Dla mnie to żena.

    16.06.2010 20:51
  • justa (gość)

    Serial jest super. To prawda nie dla*mocherów*, podobnie jak 39 i pół.

    16.06.2010 19:51
  • justa (gość)

    Serial jest super. To prawda nie dla*mocherów*, podobnie jak 39 i pół.

    16.06.2010 19:48
  • animator (gość)

    "A Wy? Jesteście fanami serialu Usta, usta?" Jasne i wierze że serial przyciągnie jeszcze wielu widzów ! Wreszcie coś z goła innego od totalnie nudnych i wyśrubowanych już seriali typu "na wspólnej", "na dobre i na złe" czy chociażby wcześniej wspomniana "majka". Ludzie, kto to ogląda !? ;P się pytam ??? :D PS Serial jest super! ;)

    16.06.2010 17:25
  • asa (gość)

    Serial rewelacja!!! doskonałe role aktorów, poczucie humoru super. Jestem zachwycona ;)

    16.06.2010 16:59
  • Jojku..jojku (gość)

    Jasne,ze serial jest super,ale nietstety ...nie dla "mocherowych beretow" (ha,ha,ha)

    16.06.2010 16:20
  • pr0s0 (gość)

    Bardzo fajny serial, 100 razy lepszy niż jakaś "Majka"(to totalny nie wypał dla ludzi którzy nie mają zbyt dużo w głowie).

    16.06.2010 15:39