"Utitled Submarine Story". Kıvanç Tatlıtuğ w głównej roli w nowym tureckim serialu Netflix. Wiemy, o czym będzie!

Niedawno informowaliśmy o tym, że Kıvanç Tatlıtuğ wraca do grania w serialach. Teraz znamy już szczegóły i wiemy, że popularny turecki aktor pojawi się w głównej roli w nowej produkcji, która pojawi się na platformie Netflix.

Multimedia

Kıvanç Tatlıtuğ w "Utitled Submarine Story" na Netflix!

NEtflix zamówił nowy turecki serial ze studia OGM Pictures ("The Protector", "The Gift"). Główną rolę w "Utitled Submarine Story" zagra popularny turecki aktor, Kıvanç Tatlıtuğ. Widzowie w Polsce mogli go wcześniej oglądać w serialach "Imperium miłości" (zagrał w nim Kurta Seyita) oraz "Meandry uczuć" (wcielił się w Cesura Alemdaroğlu).

Kıvanç Tatlıtuğ zagra w nowym tureckim serialu! Aktor po dłuższej przerwie wraca na ekran Zobacz więcej

Bohaterem nowego serialu Netfliksa jest wolnomyślicielski instruktor nurkowania i biolog morski Arman, który ma dołączyć do misji badawczej na pokładzie łodzi podwodnej. Okazuje się, że światu zagraża nieznana katastrofa naturalna. Arman i jego zespół naukowców muszą dostać się na pokład wojskowej łodzi podwodnej, aby przetrwać. Kiedy próbują wyjaśnić, co dzieje się ze światem, Arman zaczyna kwestionować prawdziwą misję łodzi podwodnej. Czy ostatecznie uda mu się ocalić siebie, załogę i dużo więcej, niż potrafi sobie wyobrazić?

Tureckie seriale w telewizji - sprawdź program tv

Kıvanç Tatlıtuğ urodził się 27 października 1983 roku. Ostatnio pojawił się w serialu "Zderzenie" ("Çarpışma") z Elçin Sangu u boku. Na swoim koncie, poza "Imperium miłości" i "Meandrami uczuć", ma także serial "Zakazana miłość" ("Ask-i memnu"), w którym partnerowała mu Beren Saat, a także dubbing w tureckiej wersji "Toy Story 3" (2010). Użyczał głosu postaci Kena.

Na jego punkcie szaleją kobiety na całym świecie! Serialowy Dżesur ma żonę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×