"Virgin River". Ricky i Lizzie to współcześni Romeo i Julia? Grayson Gurnsey zaskoczony postępowaniem swojego bohatera! Co czeka parę w przyszłości?

Fabuła serialu "Virgin River" jest wypełniona miłosnymi rozterkami różnych postaci. Jednym z najbardziej zagmatwanych wątków jest historia związku Ricky'ego i Lizzie. Co może czekać parę w przyszłości?

Multimedia

"Virgin River" - co czeka Ricky'ego i Lizzie?

Jedną z najciekawszych par, których losy śledzimy w serialu "Virgin River" jest związek Ricky'ego i Lizzy. Przebieg ich relacji jest dosyć burzliwy, a po wydarzeniach i decyzjach ukazanych w 3. sezonie, widzowie coraz bardziej obawiają się, że scenarzyści nie przewidzieli dla nich szczęśliwego zakończenia. Ricky okłamał dziewczynę w sprawie zaciągnięcia się do marynarki, a ta z kolei zaczęła poważnie rozważać ponowne zejście się z byłym chłopakiem. Czy ich relacja ma jakąś przyszłość?

Końcówka 3. sezonu to było szaleństwo! Aktorzy komentująZobacz więcej

W rozmowie z portalem TVLine Grayson Gurnsey, odtwórca roli Ricky'ego przyznał, że zachowanie tej postaci było zaskoczeniem nawet dla niego.

– Nie spodziewałem się tego, kiedy czytałem scenariusz. Myślałem sobie: "Co? On tego nie zrobi. To szalone!". Ale okazało się, że się myliłem. To był świetny twist, bardzo mi się podobał – przyznał aktor.

Serialowy Ricky odniósł się również do spekulacji dotyczących przyszłości pary.

– Mam nadzieję, że znowu będą razem, ale na wspólnych warunkach – ona mu wybaczy, a on wyciągnie z tego lekcję – nie z poczucia winy czy wstydu, ale z prawdziwego zrozumienia jej uczuć. To był główny problem Ricky'ego w tym sezonie. Wiedział, że nawalił, ale nie wziął sobie tego do serca. Właśnie tego musi się nauczyć, jeśli chce do niej wrócić – on musi zrozumieć jej uczucia – zapowiedział.

Martin Henderson był w szoku, gdy poznał sekret swojej postaci!Zobacz więcej

Grayson Gurnsey nie ukrywa jednak, że nie ma pewności, w jaki sposób twórcy postanowią rozwinąć ten wątek oraz czy parę naprawdę czeka szczęśliwe zakończenie.

– Myślę, że oni darzą się prawdziwym uczuciem, ale to także szczenięca miłość. Kiedy jesteś zakochany po raz pierwszy, jest możliwe, że kochasz tę osobę z niekoniecznie odpowiednich powodów, ale wciąż możesz nauczyć się czegoś cennego i wyjść z tej relacji jako lepsza osoba – podsumował.

Netflix na razie nie złożył zamówienia na 4. sezon "Virgin River", jednak wypowiedzi obsady i twórców w różnych wywiadach pozwalają podejrzewać, że zobaczymy dalsze losy bohaterów serialu.

Wszystkie trzy sezony serialu "Virgin River" znajdziecie na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×