Voice of Poland. Dziewczyny pójdą dzisiaj na żywioł

W sobotę wieczorem ostatnie bitwy piątej edycji „The Voice of Poland”. Jurorzy kompletują zespoły na finałową rozgrywkę. Czy na scenie Voice'a zobaczymy kolejne kradzieże?

Multimedia

Na muzycznym ringu zmierzą się dzisiaj m.in. podopieczne Tomsona i Barona: Natalia Podwin i Paulina Grochowska. Kobiece starcie dwóch nietuzinkowych brzmień przebiegać będzie w rytmie hitu minionego lata „Rather Be” duetu Clean Bandit i Jess Glynee. Stawką w Bitwie jest jedno z ostatnich miejsc w drużynie chłopaków.

Wygląda na to, że dziewczyny mocno wzięły sobie rywalizację do serca, nie zdradzając między sobą wszystkich atutów. - Całe cztery razy przećwiczyłyśmy w łazience, więc idziemy dzisiaj na żywioł - powiedziały o piosence, którą przyjdzie im dzisiaj zaśpiewać.

Jak wypadł ten występ? Oceńcie sami!

Natalia Podwin swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku 4 lat, gdy mama zapisała ją do przedszkola muzycznego. To właśnie tam uczyła się grać na fortepianie. Jednak talent wokalny zaczęła rozwijać znaczenie później. W liceum dołączyła do zespołu „Banderolla”, z którym grała autorską muzykę. Obecnie Natalia wraz z Grzegrzem Olszamowskim tworzy duet „Cocons Club”. W ich repertuarze można usłyszeć standardy jazzowe, a także klasykę muzyki pop w ciekawie brzmiących aranżacjach. Niepowtarzalna barwa głosu wokalistki i autorskie interpretacje czarują i jednocześnie zaskakują publiczność.

Paulinie Grochowskiej muzyka towarzyszy od zawsze. Śpiewa, od kiedy pamięta, gra na instrumentach, od kiedy się nauczyła i tańczy od momentu, w którym ktoś odważny po raz pierwszy poprosił ją do tańca. Chociaż pochodzi z małej miejscowości Łukowo, swoje wokalne pasje rozwijała w Trójmieście. Początkowo w gdyńskim Studium Wokalno-Aktorskim, a następnie w Akademii Muzycznej w Gdańsku, na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Paulina jest niezwykle odważną i przebojową dziewczyną. Lubi ekstremalne wyzwania. Skoki ze spadochronem, czy loty na paralotni to tylko niektóre z jej pasji.

Najnowszy odcinek „Bitew” dzisiaj na TVP2 o godzinie 20.05.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×