"W domu". Na HBO trafi polska wersja antologii filmów o pandemii koronawirusa! Co zdradza nam zwiastun?

Już niedługo na HBO GO zadebiutuje polska wersja projektu "W domu", w ramach którego znani filmowcy tworzą krótkie filmy na temat doświadczenia epidemii. W sieci jest już oficjalny zwiastun tej niezwykłej antologii. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Pandemia koronawirusa na kilka miesięcy zamknęła w domu filmowców z całej Europy. Artyści mogą podzielić się swoimi doświadczeniami w ramach organizowanej przez HBO Europe akcji "W domu".

TOP 14 najciekawszych miniseriali HBO. Są idealne na jeden wieczór!Zobacz więcej

Do akcji dołączyli także filmowcy z Polski. 16 reżyserów i reżyserek przygotowało 14 dziesięciominutowych filmów krótkometrażowych, w których motywem przewodnim są doświadczenia związane z pandemią koronawirusa. Do sieci trafił już oficjalny zwiastun antologii.

"W domu" polska wersja - zwiastun HBO:

Swoje filmy w ramach antologii "W domu" przygotowali m.in. Jacek Borcuch ("Słodki koniec dnia", "Wszystko, co kocham"), Paweł Łoziński ("Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham"), Jan P. Matuszyński ("Wataha", "Ostatnia rodzina"), Jerzy Skolimowski ("Essential Killing"), Krzysztof Skonieczny ("Ślepnąc od świateł"), Małgorzata Szumowska ("33 sceny z życia", "W imię..."), Anna Zamecka ("Komunia") czy Xawery Żuławski ("Wojna polsko-ruska", "Mowa ptaków").

Każdy z twórców przyjął nieco inną optykę patrzenia na doświadczenia ostatnich miesięcy, a całość zapowiada się niezwykle ciekawie. Premiera polskiej edycji "W domu" odbędzie się 16 lipca w HBO i na HBO GO.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×