"W lesie dziś nie zaśnie nikt". Premiera w Netflixie! Film z Julią Wieniawą i Wiktorią Gąsiewską nie trafi do kin przez koronawirusa

Film "W lesie dziś nie zaśnie nikt" z Julią Wieniawą i Wiktorią Gąsiewską nie trafił do kin przez koronawirusa. W związku z tym, teraz w całości został udostępniony na platformie Netflix!

Multimedia

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" na Netflix!

Kinowa premiera filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt" miała odbyć się 13 marca. Niestety, dystrybutor Next Film oraz producent Akson Studio zostali zmuszeni podjąć decyzję o jej odwołaniu. Ostatecznie film nie trafi do kin z uwagi na stan zagrożenia epidemiologicznego w Polsce. Od 20 marca został natomiast udostępniony na platformie Netflix!

Premiera filmu z Wieniawą i Gąsiewską PRZEŁOŻONA przez koronawirusa! Kiedy film trafi do kin?Zobacz więcej

W oświadczeniu producenta czytamy:

Film "W lesie dziś nie zaśnie nikt" został dziś udostępniony dla polskich widzów w serwisie Netflix. Dzięki temu publiczność pragnąca obejrzeć pierwszy polski slasher, będzie mogła zrobić to już teraz. To dla nas ważny i wyjątkowy krok, pozwalający przedstawić ten pełen grozy i humoru obraz w reżyserii Bartosza M. Kowalskiego polskim odbiorcom, którzy od dłuższego czasu wyrażali swoje zainteresowanie tą produkcją.

Fabuła filmu opiera się na dwóch braciach, którzy natrafiają w lesie na tajemnicze znalezisko, które okaże się makabryczne w skutkach... Lata później, krwawe konsekwencje odkrycia poniesie grupa bogu ducha winnej młodzieży, która spędza wakacje w leśnej głuszy.

Netflix obniży jakość streamingu na 30 dni! Wszystko przez koronawirusa!Zobacz więcej

Zobacz galerię

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
 • Przystojny Michał (gość)

  Chyba w "Netfliksie" - bo tak się odmienia wyrazy zakończone na "x". Źródło -> sjp.pwn.pl

  23.03.2020 02:27
 • PTO (gość)

  To masakra nie film, syf jakich mało

  22.03.2020 16:20
 • G (gość)

  Są ostre porno bukkake lod spusty wtryski facefucking

  22.03.2020 13:09
 • Anonim (gość)

  Czy w filmie występują sceny erotyczne? Chciałem obejrzeć z moim 16 letnim synem i nie wiem czego się spodziewać. Proszę o odpowiedź

  22.03.2020 09:18
 • Adaamakm (gość)

  Beznadzieja. Szkoda marnować na coś takiego czas.

  22.03.2020 06:45
 • Robert (gość)

  Obejrzany wczoraj. Gniot jakich mało. Pomysł może i dobry ale realizacja pozostawia wiele do życzenia. Dobrze, że nie trafił do kin.

  22.03.2020 06:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×