"W pułapce miłości". Nowa telenowela od 2 grudnia w TVP 1 [ZDJĘCIA]

Już 2 grudnia w Telewizyjnej Jedynce zadebiutuje nowa hiszpańska mini telenowela "W pułapce miłości".

Multimedia

"W PUŁAPCE MIŁOŚCI" ODCINEK 1. W ŚRODĘ 02.12.2015 20:25

Już 2 grudnia TVP 1 wyemituje pierwszy odcinek mini telenoweli "W pułapce miłości". Serial będzie składać się z 3 odcinków emitowanych co tydzień, w grudniowe środy o godzinie 20:25. Premiera hiszpańskiej mini telenoweli odbyła się w 2009 roku, dla telewizji Antena. W rolach głównych zagrali: Olivia Molina, Rafael Rojas i José Sancho.

"W pułapce miłości"

To hiszpańska mini telenowela oparta na powieści „Burka miłości” Reyes Monforte. Serial opowiada historię miłości Marii, młodej, hiszpańskiej kobiety i Rashida - Afgańczyka. Para poznaje się i zakochuje w sobie bez pamięci, biorą szybko ślub. Wkrótce na świat ma przyjść także ich pierwsze dziecko. Gdy jadą do Afganistanu spotkać się z rodziną Rashida, sytuacja się komplikuje. María nie rozumie afgańskiej kultury i jej surowych nakazów. Za wszelką cenę chce wrócić do Hiszpanii, ale okazuje się to bardzo trudne.

Komentarze

Skomentuj
  • kalinka (gość)

    Po co Wam kolejna część.Dla mnie zakończenie jest zrozumiałe.Rashid dostał się w końcu do Hiszpanii ale na lewe papiery.Czyli zgodził się być terrorystą.Proste!

    03.05.2016 20:06
  • G. (gość)

    Podziwiam jej miłość do niego ... gdy nie chciała wracać w momencie ujrzenia 3 paszportów. Sama jestem matką i nie wiem czy zastanawiałabym się chociaż przez sekundę. Nie chciałabym tego piekła dla mojego syna. Co do zakończenia, to może jej mąż był terrorystą? To byłaby prawdziwa "pułapka" miłości.

    10.01.2016 22:30
  • ciekawska (gość)

    kiedy bedzie kolejna 4 czesc? super serial

    07.01.2016 19:44
  • dam (gość)

    A ja tu szukam w programie że będą jeszcze więcej odcinków. Oglądałem tylko 3 odc. kiepsko się skończył.Tak film był dobry,

    07.01.2016 18:16
  • tygrysek (gość)

    Super film,oglądałem wszystkie trzy odcinki,nawet mocno im kibicowałem,żeby szybko wracali do Hiszpanii. Szkoda,że tak szybko się skończył ,tak ni jak.

    23.12.2015 21:32
  • Melissa (gość)

    Świetny film!!!! Ale zakończenie jak nie zakończenie może to nie ostatni odcinek ???

    17.12.2015 05:51
  • Ula (gość)

    Tak się chyba nie skończy ktoś ich z tej dziczy wyśledził to nie wygląda dobrze film świetny

    16.12.2015 22:04
  • Olka (gość)

    Ciekawe czy puszcza 4 część, bo cos w połowie gadały ze spotkają sie w Hiszpanii z Samira, i na końcu ktos śledził wiec 4 musi być!! Czekam Czekam na odp wie kto cos?

    16.12.2015 21:59
  • Viki (gość)

    Czy jest może 2 część?cudowny film który nie potrzebuje reklamy .a tak się dzieje z polskimi filmami a ludzie wtedy tłumnie ruszają do kin.

    16.12.2015 21:41
  • Ola (gość)

    Super telenowela, wzruszająca, mistyczna

    16.12.2015 21:23
  • jo (gość)

    I Co JUZ Koniec? ? A dalsza część? ? Przynajmniej tak się skończył gdyby coś miało być dalej

    16.12.2015 21:22
  • eh (gość)

    beznadziejnie sie skonczyl :((

    16.12.2015 21:19
  • nata (gość)

    Głupio się skończył ,jakiś typ ich obserwował :(

    16.12.2015 21:16
  • lol (gość)

    Ten serial jest super! oglądajcie ludzie oglądajcie😉.

    16.12.2015 20:19
  • MM (gość)

    2 odcinek można ściągnąć z chomika. Sama oglądałam wczoraj:)

    16.12.2015 19:28
  • Taka (gość)

    Ja przegapiłam odcinek 2 i żałuję , a na internecie nie moge znaleźć . Dziś na tvp1 ma byc odc 3 ost. o 20.25 :) Bardzo fajny film

    16.12.2015 15:57
  • a (gość)

    Mozna zobaczyc 1 odc. w oryginale po hiszpańsku na youtube.

    14.12.2015 20:12
  • g (gość)

    Taki rewelacyjny (hm..), że drugi odcinek jakoś mi umknął i za specjalnie się nie przejmuję... e tam, już to nie robi takiego wrażenia jak kiedyś... tyle o tym mówią, że niestety spowszedniało. A to niedobrze jak takie sprawy powszednieją !!

    10.12.2015 08:35
  • polo (gość)

    Super film tylko gdzie można obejrzeć pierwszy odcinek

    09.12.2015 21:57
  • madzia (gość)

    czy ktos wie gdzie mozna znalezc 3 czesc bo nie moge sie doczekac ...film jest mega

    09.12.2015 21:51
NowszeStarsze