"W roli głównej". Edyta Górniak pierwszym gościem Magdy Mołek w nowym sezonie! Co zdradzi?

Edyta Górniak to pierwszy gość Magdy Mołek w nowym sezonie programu "W roli głównej". Co zdradzi diva polskiej muzyki? Czy Magdzie Mołek uda się wyciągnąć z niej coś, czego jeszcze nie wiemy?

Multimedia

"W roli głównej" w środę, 6.03.209 o godz. 22:25 w TVN Style! - sprawdź program tv

W jej programie gość jest zawsze "W roli głównej". Magda Mołek jak nikt potrafi zadawać nietypowe pytania i słuchać. Uwielbia też kiedy rozmówcy ją zaskakują. Kto będzie jej gościem w nowym sezonie programu?

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek będą mieli córkę?!Zobacz więcej

Jako pierwsza w nowym sezonie z Magdą Mołek porozmawia niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej, której kariera i życie prywatne od lat wzbudza wiele emocji i nie schodzi z pierwszych stron gazet – Edyta Górniak. Wielki sukces w musicalu "Metro", historyczne 2. miejsce na Eurowizji, 8 płyt, dwa Fryderyki i tysiące koncertów w Polsce i zagranicą. Jej życie prywatne momentami przypominało walkę na froncie, ale czy jest gotowa, żeby puścić syna na wojnę?

Dlaczego uważa, że nie zostanie babcią? Kto był jej pierwszą miłością? Co dziś myśli o swoich wszystkich związkach i czy w końcu znalazła nową miłość? A może już jej nie szuka? O tym wszystkim opowie w programie "W roli głównej" w TVN Style!

Edyta Górniak jest Agentem?! Uczestnicy nie wierzą w jej wrażliwość?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Edyta Górniak o programie "Agent - Gwiazdy"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×