"W roli głównej". Edyta Pazura rozpłakała się w programie Magdy Mołek! Miała ważny powód!

Edyta Pazura była gościem Magdy Mołek w programie "W roli głównej". Żona Cezarego Pazury nie kryła łez, kiedy prowadząca zapytała ją o początki znajomości z polskim aktorem. Edyta Pazura w szczerej rozmowie opowiedziała Magdzie Mołek bolesną historię. Zobacz, co doprowadziło Edytę Pazurę do łez.

Multimedia

Edyta Pazura popłakała się w programie Magdy Mołek

Początki znajomości Cezarego Pazury z 19-letnią wówczas Edytą Zając były szeroko komentowane w mediach. Na początku nikt nie dawał im szans. Ona miała wtedy 19 lat, on 45. Media szybko przyczepiły jej łatkę „panienki z PKP", zarzucały rozbicie małżeństwa aktora, a jemu przypisywały kryzys wieku średniego.

Sandra Kubicka chce być aktorką! Adam Adamonis wciągnie ją do "Przyjaciółek"?Zobacz więcej

Edyta Pazura w rozmowie z Magdą Mołek w programie "W roli głównej" przyznała, że był moment, w którym miała już wszystkiego dość, chciała się wyprowadzić i zakończyć związek z gwiazdorem.

Byłam wyładowana tymi kłamstwami, tym co się dzieje, tym jak to jest manipulowane i powiedziałam: Nie, sorry Czarek, ja nie dam rady. Nie zasłużyłam na to [...] Spakowałam się i stanęłam przy drzwiach i Czarek wtedy pobiegł, zamknął drzwi i powiedział, że nigdzie nie idę - opowiadała "W roli głównej" Edyta Pazura.

OGLĄDAJ nowe odcinki programów i seriali kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Żona Cezarego Pazury nie kryła łez opowiadając o początkach znajomości z aktorem, bo jak sama przyznała to są dla niej emocjonalne opowieści, które nie są miłe. -Żadna 19-latka tyle nie przeżyła - dodała Edyta Pazura.

To Olaf Lubaszenko wymyślił kultowy film? Cezary Pazura zdradza kulisy powstania "Psów"!Zobacz więcej

Edyta i Cezary Pazurowie na przekór światu są małżeństwem już od 10 lat, razem wychowują trójkę dzieci i na każdym kroku zapewniają o swoim uczuciu. Wystarczy tylko spojrzeć na ich wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, które możecie zobaczyć w galerii!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, serwis x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Bożema (gość)

    Tak zaczynająca się miłość jest majtrwalsza majpiękniejsza.

    17.10.2019 18:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×