Wakacyjna Trasa Dwójki powraca! Poznaj harmonogram koncertów

Nie ma drugiej takiej trasy koncertowej w Polsce! Ponad setka artystów, tysiące przejechanych kilometrów, muzyczne przystanki w całej Polsce i największe światowe hity! Wakacyjna Trasa Dwójki powraca – przebojowa, gwiazdorska, tętniąca gorącymi rytmami lata. Start już 3 lipca!

Multimedia

Wakacyjna Trasa Dwójki powraca! Poznaj harmonogram koncertów

„Wakacyjna Trasa Dwójki” powraca z pokładami świeżej energii i bogactwem nowości. A przede wszystkim z gwiazdami, które jak nikt inny potrafią porwać publiczność do szalonej zabawy przy najgorętszych – polskich i światowych – przebojach!

Na telewidzów i publiczność Wakacyjnej Trasy Dwójki czeka aż dziesięć – absolutnie przebojowych – koncertów. Zorganizowane zostaną w popularnych letniskach, malowniczych kurortach, i miejscowościach, w których hasło „Lato, muzyka, zabawa” ma wyjątkową moc. Start już 3 lipca w Wilnie, wielki finał – 28 sierpnia w Sopocie. Po drodze gwiazdorska, rozśpiewana ekipa Dwójki zawita do Augustowa, Włocławka, Stalowej Woli, Łomży, Stężycy, Elbląga i Zabrza.

Każdy z koncertów to spektakularne, multimedialne widowisko muzyczne, które spaja wybrany motyw muzyczny. Tegoroczne motywy to m.in. „Największe przeboje lata”, „Hity domówek”, „30 lat disco polo”, „Folk Festival”, „Hity wszech czasów”, „Festiwal piosenki wojskowej państw NATO”, „Niech żyje biesiada!” czy „Wielki jubileusz Pytania na śniadanie”, które w tym roku w Sopocie będzie hucznie obchodzić swoje 20-lecie.

Wśród wykonawców plejada największych gwiazd z Polski i zza granicy. Zaproszenie na Wakacyjną Trasę Dwójki przyjęły także wyjątkowe osobowości tegorocznej Eurowizji. Nie zabraknie muzycznych premier – przebojów, które właśnie na Wakacyjnej Trasie Dwójki zostaną zaprezentowane po raz pierwszy.

Wakacyjna Trasa Dwójki startuje w Wilnie!Zobacz więcej

Znakiem firmowym Wakacyjnej Trasy Dwójki jest także widowiskowa scenografia, składająca się z multimedialnych elementów, dynamicznych platform i podestów. W tym roku oprawę dla występów gwiazd stworzy multimedialny, monumentalny gramofon. Widzowie i publiczność po raz pierwszy zobaczą go podczas koncertu w Wilnie.

Tegoroczna Trasa to także specjalnie przygotowana na tę okazję taneczna rewia w wykonaniu energetycznych tancerzy Agustina Egurroli, a także występy gwiazd cyklu „Kabaret. Super Show Dwójki”.

Koncerty poprowadzą ulubieńcy widzów i charyzmatyczne osobowości telewizyjne, m.in. Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora, Rafał Brzozowski i Tomasz Kammel. Dołączą do nich inne gwiazdy szklanych ekranów i pierwszych stron gazet. Dla niektórych będzie to absolutny debiut w roli gospodarzy Wakacyjnej Trasy Dwójki.

Nie zawiodą się także ci, którzy czekają na – towarzyszące Trasie – interaktywne konkursy i zabawy dla widzów. Będzie okazja, aby pozdrowić bliskich, podzielić się rodzinnymi zdjęciami lub przesłać krótkie filmiki z wakacji. Dla widzów i publiczności przygotowano koszulki z autografami gwiazd, atrakcyjne gadżety, a także nagrodę specjalną – samochód! Szczegóły już wkrótce.

WAKACYJNA TRASA DWÓJKI 2022: HARMONOGRAM:

 • 3 lipca – Wilno – Największe przeboje lata
 • 10 lipca – Augustów – Hity domówek
 • 17.07 – Włocławek – Muzyka romska
 • 24.07 – Stalowa Wola – 30 lat disco polo
 • 31.07 – Łomża – Folk Festival
 • 7.08 – Stężyca – Hity wszech czasów
 • 15.08 – Elbląg– Festiwal piosenki wojskowej państw NATO
 • 21.08 – Zabrze – Niech żyje biesiada!
 • 27.08 – Sopot – Wielki jubileusz Pytania na śniadanie
 • 28.08 – Zakończenie lata
Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×