Wakacyjne "Pytanie na śniadanie" przez 6 dni w tygodniu!

Dobra wiadomość dla sympatyków "Pytania na śniadanie"! Już od 20 lipca o godz. 8:00 poranny magazyn TVP2 będzie można oglądać codziennie od poniedziałku do soboty.

Multimedia

W wakacje widzowie "Pytania na śniadanie" dowiedzą się, jak wakacje spędzają gwiazdy i jak spędza je wielu z nas. Reporterzy "Pytania" zajrzą za kulisy największych muzycznych imprez lata. Dowiemy się, gdzie warto udać się na urlop, jak fajnie spędzić czas z dziećmi, jak zdrowo i aktywnie wypocząć. Wraz z kamerami porannego magazynu TVP2 odwiedzimy najpiękniejsze, często nieznane zakątki Polski. Kuchnia "Pytania na śniadanie" zaprezentuje niebanalne przepisy na wiele regionalnych potraw i przetworów. Nie zabraknie też kuchennych inspiracji trendami światowymi, a także kulinarnych nowinek, które zaskoczą niejednego smakosza! Widzowie jak zawsze otrzymają garść fachowych porad, zaś w letnim studio "Pytania" zagoszczą wyjątkowe, inspirujące osobowości. A wszystko to w letniej, wakacyjnej odsłonie, która sprawi, że każdego dnia widzów TVP2 budzić będą pozytywne emocje i mnóstwo energii!

Specjalnie na wakacje zaaranżowane zostało letnie, warszawskie studio "Pytania na śniadanie". W soboty dodatkowo "Pytanie" będzie się łączyć z najpiękniejszymi nadmorskimi kurortami: Gdańskiem, Karwią, Juratą, Jastarnią, Dębkami, Władysławowem, Darłówkiem, Ustroniem Morskim, czy Kołobrzegiem.

Kulinarnymi umiejętnościami z widzami "Pytania" podzielą się Jurek Sobieniak i Gosia Molska. Maciej Nowak opowie zaś o tym, gdzie w Polsce można najlepiej zjeść. Widzowie "Pytania" dowiedzą się też, jak zasadzić letni ogródek, warzywnik lub zielnik, rodem z Londynu czy Manhattanu. Przyjrzą się także najgorętszym, letnim trendom w modzie. Karolina Malinowska i topowe polskie stylistki podpowiedzą, co założyć na plażę, na deptak, do pracy czy na wycieczkę z dziećmi. Marcelina Zawadzka zaprosi widzów na łono natury, pokaże piękno często niedocenianej polskiej wsi, opowie też o niecodziennych zwyczajach zwierząt.

Mikołaj Roznerski zademonstruje, jak z satysfakcją, a przy tym bezpiecznie uprawiać wakacyjne sporty. Grzegorz Dolniak będzie testował nasze poczucie humoru, a Katarzyna Burzyńska i Mateusz Szymkowiak zajrzą za kulisy letnich tras kabaretowych i koncertowych Dwójki. Sprawdzą też, co dzieje się na kulturalnej mapie Polski.

Goście letnich wydań "Pytania" na bieżąco będą komentować to, co wydarzyło się w minionym tygodniu, a najmłodszy członek ekipy osobiście zademonstruje, co dzieci najbardziej lubią na wakacjach! .

Widzów czeka też mnóstwo niespodzianek i konkursów. W muzycznym konkursie "Przebój lata PnŚ" będzie można wygrać m.in. tygodniowe wycieczki na Costa de la Cruz w Hiszpanii!

Letnie wydania „Pytania na śniadanie” poprowadzą: Marzena Rogalska, Anna Popek, Monika Zamachowska, Iwona Radziszewska, Tomasz Kammel, Michał Olszański, Tomasz Wolny i Łukasz Nowicki. Wspierać ich będą młodzi, zdolni koledzy: Tomek Tylicki, Kasia Burzyńska, Karolina Malinowska, Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski.

"Pytanie na śniadanie" – od 20 lipca, codziennie od poniedziałku do soboty, start o godz. 8:00.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×