Walentynki 2022 w TV. TVP 2 pokaże dwa walentynkowe koncerty! Piosenki o miłości zaśpiewają Zenek Martyniuk, Masters oraz Joanna Moro!

Walentynki 2022 już za pasem! Z okazji Walentynek w telewizyjnej Dwójce szykuje się prawdziwa eksplozja miłości! Już w sobotę 12 lutego o godz. 20.00 na antenie TVP2 porywające widowisko muzyczne „Walentynki z królami disco” zrealizowane w krakowskiej Tauron Arenie. Z kolei w poniedziałek 14 lutego widzowie Dwójki będą mieli okazję rozkochać się w „Walentynkowym Koncercie Życzeń” z udziałem śpiewających gwiazd. Początek o godz. 21:40.

Multimedia

WALENTYNKI 2022 W TV

Walentynki z królami disco – sobota, 12 lutego, cz. I, godz. 20:00, cz. II, godz. 21:05, TVP2
Walentynkowy Koncert Życzeń – poniedziałek 14 lutego, cz. I, godz. 21:40, cz. II, godz. 22:45, TVP2

Serduszko puka w rytmie cza-cza… – śpiewała Maria Koterbska. W sobotę 12 lutego serca widzów zabiją w rytmie… disco. Tego dnia o godz. 20:00 TVP2 pokaże porywające widowisko z udziałem największych – polskich i zagranicznych – gwiazd muzyki disco. Wśród nich takie sławy, jak: Limahl – legendarny wokalista pochodzący z kraju, w którym wysłano pierwszą w historii walentynkę, jedna z najjaśniejszych gwiazd Italodisco, czyli fantastyczny Savage, dentysta, który zapragnął śpiewać i podbił serca fanów na całym świecie, czyli energetyczny Dr Alban, a także Włoch obdarzony gorącym temperamentem i równie gorącym sercem, Francesco Napoli. Wśród rodzimych gwiazd plejada znakomitości: grupa Weekend, zespół Boys, a także niekwestionowany król gatunku – Zenon Martyniuk z zespołem Akcent.

Widzów do tańca porwą przeboje, które łączy motyw porywów serca. Nie zabraknie takich hitów, jak „Ona tańczy dla mnie”, „Marina, Marina”, „Jesteś szalona”, „Niech żyje wolność”, „Przez Twe oczy zielone”, „It’s my love”, „Sing Hallelujah” czy „Never Ending Story”. Dodatkowych wzruszeń dostarczą walentynki od widzów z słowami miłości skierowanymi do najbliższych. Koncert poprowadzą: Ida Nowakowska, Aleksander Sikora i Mateusz Szymkowiak, który spróbuje wybadać, co gra w duszach i sercach publiczności zgromadzonej w Tauron Arenie.

Ruszyły zdjęcia do kolejnego sezonu serialu TVP. Wiemy, kto zagra główne role!Zobacz więcej

Na tym nie koniec atrakcji związanych ze świętem zakochanych, jakie dla swoich widzów przygotowała Dwójka. W poniedziałek, dokładnie 14 lutego o godz. 21:40, TVP2 zaprasza widzów na „Walentynkowy Koncert Życzeń” zarejestrowany w Teatrze Wielkim w Łodzi. Na scenie plejada gwiazd: Joanna Moro, która zaśpiewa przebój „Serduszko puka w rytmie cza-cza”, Halina Frąckowiak z hitem „Napisz, proszę”, Eleni z przebojem „Miłość jak wino”, Cleo z piosenką „Kocham” oraz Stefano Terrazzino z utworem „Miłość w Portofino”. Swoje największe przeboje – w tym „Kochana, wierzę w miłość”, „Przez Twe oczy zielone” czy „Prawdziwa miłość to Ty” – wykona Zenon Martynik, natomiast Radek Liszewski zaprezentuje własną, zaskakującą interpretację przeboju „Umówiłem się z nią na dziewiątą”.

Nie zabraknie także fantastycznych duetów. W wykonaniu tandemu Aleksandra Szwed i Stafano Terrazzino usłyszymy „Do zakochania jeden krok”, Agnieszka Włodarczyk w duecie z Filipem Lato zaśpiewa „Moje jedyne marzenie”, zaś w parze Markiem Kaliszukiem wykona hit „Za Tobą pójdę jak na bal”. Z kolei Kasia Moś w duecie Markiem Kaliszukiem zaśpiewa przebój „Szukaj mnie. W miłosnym repertuarze usłyszymy także Dagmarę Jaworską, Pawła Skibę, Gromee Feat, Masters, Power Play, Sienna Gospel Choir, a także Barbarę Parzeczewską, zwyciężczynię The Voice Senior. Koncert poprowadzi zgrany tercet w składzie: Małgorzata Tomaszewska, Agnieszka Oszczyk i Aleksander Sikora.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Anna Musil (gość)

    To jest upadek kultury.Zenek Martyniuk-gwiazda telewizyjna.Czy taką jakość muzyki powinno się lansować?Skandal!!!Pewnie mało kto z poważnych artystów chce już występować w Waszej telewizji.Poziom poniżej wszystkiego.W PRL-u to były gwiazdy i koncerty.Teraz,niestety Chała!!!!

    14.02.2022 21:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×