"Warany z Komodo" online. Nowy Teatr za darmo udostępnia debiut filmowy Michała Borczucha! Gdzie obejrzeć najoryginalniejszy polski film ubiegłego roku?

Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich fanów polskiego kina. Do sieci właśnie trafiła, na 36 godzin, jedna z najbardziej oryginalnych polskich produkcji ubiegłego roku, czyli "Warany z Komodo" w reżyserii Michała Borczucha!

Multimedia

"Warany z Komodo" to bebiut filmowy Michała Borczucha. Film oparty na dwóch równoległych historiach. Pierwsza koncentruje się na dokumentalnej obserwacji grupy autystycznych dorosłych mieszkających na Farmie Życia, podczas gdy druga to opowieść o młodych rodzicach Agacie i Franku, którzy chcą złożyć swojego syna w ofierze.

Bohaterów poznajemy poprzez zwyczajne codzienne życie, pracę jaką wykonują i codzienne zachowani, podczas gdy w tym samym czasie teatralizowana historia Agaty i Franka prowadzi nas do biura prawniczki, gdzie zadajemy sobie pytanie, czym jest ofiara we świeckim świecie. Film podąża za tym zderzeniem intymnego portretu osób niepełnosprawnych z niewygodną ludzką fantazją, celowo nie szukając wyjścia z paradoksów, które się pojawiają.

"Underdog" z Mamedem Khalidovem podbił serca publiczności! W jakiej kondycji jest młode polskie kino?Zobacz więcej

Za produkcję filmu odpowiada warszawski Nowy Teatr. W obsadzie "Waranów z Komodo" znaleźli się m.in. Dominika Biernat, Krzysztof Zarzecki oraz Paweł Smagała. Film prezentowany był na festiwalach filmowych, a także można było go oglądać na wybranych pokazach filmowych, jednak nigdy nie trafił do ogólnopolskiej dystrybucji.

Film "Warany z Komodo" można obejrzeć poniżej!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • tader (gość)

    Sala samobójców. Hejter 2020

    filmvod.pl

    - Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online! Setki filmów w jednym miejscu a to wszystko z dożywotnim dostępem . Polecam jak najbardziej!

    01.04.2020 10:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×