"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". Anastasiya Yandaltsava - kiedyś chciała być "Top Model", dzisiaj szokuje w MTV! Kim jest kontrowersyjna celebrytka?

Anastasiya Yandaltsava to odkrycie 11. sezonu programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy"! Wpuszczenie tej uczestniczki do programu okazało się strzałem w dziesiątkę ze strony MTV, bo już w pierwszych odcinkach show Anastasiya zdołała zasiać niezły zamęt! Kim jest Anastasiya Yandaltsava? Sprawdźcie!

Multimedia

KIM JEST ANASTASIYA YANDALTSAVA?

Anastasiya Yandaltsava pochodzi z Białorusi i studiowała lingwistykę. W Polsce już kilka razy próbowała zaistnieć w showbiznesie, ale bez większych skutków. Pierwszą próbę zaliczyła w 2013 roku, gdy pojawiła się na castingu do programu "Top Model". Jej prezentacja przed jury była jednak kompletną porażką, a członkowie jury myśleli, że mają do czynienia z kolejną telewizyjną "kosmitką".

Trybson będzie walczył z Marcinem Najmanem podczas gali FFF MMA! Kiedy transmisja w telewizji?Zobacz więcej

Anastasiya jednak się nie poddała. Postawiła na edukację, pracę nad sobą, przez co dzisiaj może chwalić się swoimi osiągnięciami. Na jednym z portalu modelingowych możemy przeczytać, że modelka tak o sobie pisze (pisownia oryginalna):

PROJEKTANTKA MODY, STYLISTKA, MODELKA, AKTORKA , CHARAKTERYZATORKA, MAKE UP ARTIST. DUZE DOSWIADCZENIE W MODELINGU, TV, MODZIE. 5 JEZYKOW ( ANGIELSKI, FRANCUSKI, POLSKI, ROSYJSKI, WLOSKI) INTERESUJA MNIE TYLKO KOMERCYJNE RZECZY (SESJE ZDJECIOWE, TELEDYSKI , MODA, FILMY, SERIALE ,REALITY ,)

Jeden z największych telewizyjnych podrywaczy został ojcem! Zobacz więcej

Warto zauważyć, że Anastasiya telewizyjną karierę próbowała zrobić nie tylko w Polsce, ale też za naszą wschodnią granicą. Tam pojawiła się w jednym z reality-show, jednak największych rozgłos przyniósł jej powrót do Polski i udział w widowisku "Ex na plaży". Właśnie tam okazała się jedną z najbardziej barwnych uczestniczek, więc nic dziwnego, że finalnie dołączyła do składu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy"! Już w "Ekipie z Warszawy" związała się ze Stiflerem, a to oznacza, że ta dwójka jeszcze nie raz zaprezentuje nam ekranową petardę!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×