"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". Ruszyły zdjęcia do 12. sezonu hitu MTV! Kto tym razem jest w ekipie? Pojawią się nowi ekipowicze?

W jesiennej ramówce MTV Polska nie zabraknie sztandarowej produkcji stacji! Trwają właśnie zdjęcia do nowego sezonu „Warsaw Shore”, w którym udział wezmą uczestnicy znani z poprzednich edycji, m.in. Ania „Mała”, Ewelina i Piotrek.

Multimedia

Emitowane od 2013 r. reality show pokazujące imprezowe życie młodych Polaków wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem, co przekłada się na świetne wyniki oglądalności. Program zdobył rzeszę wiernych fanów, którzy z ciekawością śledzą losy ulubionych bohaterów również między emisjami kolejnych odcinków.

Anastasiya Yandaltsava - kiedyś chciała być "Top Model", dzisiaj szokuje w MTV! Kim jest kontrowersyjna celebrytka?Zobacz więcej

Z uwagi na tę niesłabnącą popularność stacja MTV Polska zdecydowała się na kontynuację formatu. Trwają właśnie zdjęcia do kolejnej, letniej edycji „Warsaw Shore”, której uczestnicy bawią się w jednej z popularnych nadmorskich miejscowości. W najnowszym sezonie udział biorą: Ania ”Mała”, Ewelina, Ewa i Anastasiya oraz Piotrek „Pedro”, Damian „Stifler”, Kasjusz, Damian „Dzik” oraz Patryk znany jako „Spiker”. Stacja nie zdradza, czy do Ekipy dołączą nowi członkowie.

Magda Pyznar jest w ciąży! Uczestniczka programu MTV dumnie prezentuje ciążowy brzuszek!Zobacz więcej

Premiera programu planowana jest jesienią tego roku. Producentem wykonawczym pozostaje Dragon Head.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×