"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" s. 10. odcinek 11. Brzydal opuszcza program! Co się stało?

Ekipę odwiedzą kolejni goście, Kamila i Bartek. Ewelina nie będzie zachwycona widokiem swojego byłego. Filip wygra zakład z Piotrkiem, a Brzydal postanowi opuścić program… Oglądaj „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”, już w niedzielę o 23:00 na antenie MTV!

Multimedia

"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" sezon 10. odcinek 11. w niedzielę, 13.01.2019 o godz. 23:00 w MTV Polska! - sprawdź program tv

Wejście nowej uczestniczki nie będzie ostatnią niespodzianką tego dnia. W klubie na Ekipę czekać będą kolejni goście specjalni – Kamila i Bartek. Mimo, iż początkowo Ewelina nie będzie zadowolona z wizyty swojego byłego, między parą pojawią się iskry. Dziewczyna będzie zazdrosna uwagą, jaką Bartek poświęci nowej Ekipowiczce. Alan będzie starał się poderwać Kamilę, a Filip wróci do domu z pewną blondynką i w końcu wygra zakład z Pedrem.

Labirynt, alko-arbuz i wizyta Wojtka w nowym domu! [CO SIĘ WYDARZY, WIDEO]Zobacz więcej

Podczas gdy Ekipa będzie się bawić w klubie, Brzydal postanowi spakować walizki i opuścić program. Rano zmęczonych całonocną zabawą uczestników obudzi Trybson i zafunduje im trening. Następnie Ekipa wybierze się na kuter rybacki, na którym przejdzie prawdziwy chrzest!

Podczas kolejnej imprezy dojdzie do spięcia między Klaudią i Alanem. Zachowanie chłopaka wprawi w osłupienie całą Ekipę. To wszystko i jeszcze więcej w nowym odcinku „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” już w niedzielę o 23:00 na antenie MTV Polska.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×